Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a gördeszka jó lenne egy...

Ez a gördeszka jó lenne egy olyan deszkásnak, aki már picit komolyabban venné ugratások stb?

Figyelt kérdés

Kezdő deszkám van, csak gurulásra van persze én másra használtam és megtanultam ugrani, viszont nagyon gyenge ahoz hogy bírja a strafát.


Szóval ez már jó lenne arra amit én akarok csinálni:


[link]


száguldani a városba, ugratgatni etc.


2016. nov. 7. 18:40
1 2
 1/13 Beniy ***** válasza:
49%

Sajnos ez eléggé a hulladék kategória, pénzkidobás. Egy normális deszka minimum kétszer ennyibe fog sajnos kerülni, kivéve ha elkapsz egy jó akciót. :)

Gyakorlatilag ha bármelyik normális skateshopból elhozod bármelyik normális komplettet (Darkstar, illetve Tricks márkákat érdemes kerülni), sokkal tovább fog tartani és normálisan is viselkedik alattad. ;)

2016. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt ajánlottak, ha már jártas vagy ebben, segítenél, mondjuk ez megfelelne?


[link]

2016. nov. 7. 21:34
 3/13 A kérdező kommentje:
persze az adatokat nézem, és ha azt mondod jó, akkor ahhoz hasonlóan fogok nézelődni
2016. nov. 7. 21:35
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem értek sajnos a deszkákhoz, de még ez is jónak tűnik és szeretném a véleményed kérni!


[link]

2016. nov. 7. 21:47
 5/13 Beniy ***** válasza:

Ezek közül gyakorlatilag egyik sem normális minőség. Ezeket az oldalakat/helyeket nézegesd. ;)


CriminalSkate, Pepperskate, Mediumskate, Ride or Die shop, setupshop (Budapesten Psychostore), West Coast County Shop, Store13, The Lab, illetve Garage Store. (De oda inkább csak akkor, ha már tudod, hogy mit szeretnél, milyen méretet, meg ilyesmik. :))

2016. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem tudom milyen méret kell nekem , szerintem átlagos :D de megnézem
2016. nov. 8. 05:41
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor már ezek kb. jók? Csak mert maximum 22-t áldozok deszkára

2016. nov. 8. 05:45
 8/13 A kérdező kommentje:
De mondjuk ajánlhatnál egy deszkát, valamelyik oldalról 22-ig akkor könnyebb lenne számomra. Egyébként ment a pacsi
2016. nov. 8. 05:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Bár azért azt sem tudom, hogy mekkora egy átlagméret de remélem ez a 8.125 az:D
2016. nov. 8. 05:47
 10/13 anonim válasza:
Az utolsó amit linkeltél csak lap
2016. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!