Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Longboardosok! Jo ez a deszka?

Longboardosok! Jo ez a deszka?

Figyelt kérdés

[link]


kezdo lany vagyok, pennyboarddal mar megyek, de szeretnek hosszabb tavokat megtenni (40km egy nap, ilyenek) es a londboardra gondoltam. nem downhilleznek, nem trukkoznek, csak mennek. megfelelo ez a deszka? meddig birna? balatont esetleg meg lehetne kerulni vele? es kb mennyi az az ar, ami alatt nem erdemes longboardot vasarolni?



2016. okt. 5. 22:47
 1/6 anonim válasza:
100%
En csak ajanlani tudom!😄 bar a gördeszkákat szerintem nem hosszu tavra talaltak ki. Nalam hosszu utra a bicikli/gorkori/roller a nyero. Bar ha az elobbiek bevaltak biztos ez is befog!
2016. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Miért akarsz longboardot ha van pennyd? Nincs sok különbség és elég értelmetlen megvenni mind a kettőt ha csak gurulni akarsz vele. Jaaa vagy ha értelmetlen menőzéseől van szó akkor igen, jó ez a deszka.
2016. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Penny boarddal is meg lehet tenni ezt a távot, én is voltam már vele a Balaton körül. A longboard sokkal inkább trükközésre való, mint hosszú utakra. A penny board inkább az erre való deszka.
2016. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a penny rövidtávra való, én meg szeretném kerülni a Balatont. a longboardot amúgy nem gyakran használják trükközésre, csak főleg downhillre meg hosszabb távokra. nem értelmetlen menőzés(köszi a bizalmat és a jóindulatot), szeretnék menni vele. a két deszka teljesen más, másra való, csak még nem sikerült eldönteni, melyik longboard lenne a legmegfelelőbb.
2016. nov. 19. 20:00
 5/6 anonim válasza:
Szerintem megfelelő ez a deszka:) És ez való hosszú távra, nem a pennyboard. Én is lány vagyok, nem trükközök, és a longboard tökéletes, stabil és tartós. Insportline-en vannak jó longboardok, amik nagy részének tűrhető ára van. Egy kezdőnek nem érdemes nagyon drága deszkát vennie, de szerintem 20-30 000 alatt jó minőségűt nem kapsz. Igazából tapasztalt longboardosnak kéne válaszolnia, mert lehet, hogy én mondtam baromságokat is. Csak az utóbbi válaszolóknak nehogy higgy vagy ilyesmi, mert hosszú távra igenis érdemes longboardot venni. Ja, és. CsChannelnek van fent Youtube-on egy nyári longboardos sorozata, ahol megkerüli a Balatont. Azt ajánlom figyelmedbe:)
2016. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia utolso, Csebe adta az otletet, miatta talaltam ki, hogy en is megyek egy kort :D azota is keresek amugy longit, de probaltam mar komolyabban beleasni magam, nost ugy tunik, hogy van megfelelo
2017. máj. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!