Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Naponta hány órát deszkázzak,...

Naponta hány órát deszkázzak, hogy pár hónap múlva lehessen látni a fejlődést? (kick-flip, magas ollie. )

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 12:21
 1/3 anonim válasza:

Emberfüggő, hogy mennyi idő alatt tanulod meg az alapokat,(valakinek 3 óra alatt sikerült 1cm magas ollie,valakinek fél év alatt)de szerintem nem kell minden nap több órát, elég hetente 3-4-et, vagy ha van kedved akár többet is. Ha majd menni fog min. 5 cm, akkor onnantól kezd el a többi trükköt is gyakorolni szerintem.

Gurulni,megfordulni,fékezni és kanyarodni mennyire tudsz? Mióta csinálod?

2016. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Egyébként választ adván a kérdésedre, ha naponta tudsz gyakorolni órákat, akkor bőven menni fog 2-3 hónap múlva a magas ollie és a kick-flip.
2016. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát januárban lesz 1 éve. Gurulni kanyarodni tudok rendesen, az ollie is megy, akkor már néha megvan 5 centi ha órák óta csinálom de másnap megint csak 2-3 centit megy fel, mert nem húzom teljesen a lábam fel szóval ezt mindenképp ki kell gyakorolnom valahogyan. A kick flipet is elkezdtem azt sokszor meg tudom már pörgetni csak az a baj h mindig mögé ugrok
2016. nov. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!