Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 170 cm magas vagyok és 55...

170 cm magas vagyok és 55 kiló, tehát nagyon vékony. Ennek köszönhetően pár hónap edzéssel sikerült elérnem a kockahasat. Ha elkezdenék tömegnövelőzni az mennyit jelentene?

Figyelt kérdés
Nem akarok ilyen girnyó maradni, viszont jó lenne úgy nőni, hogy a kockáim is megmaradnak. Erre van esélyem?

2013. okt. 16. 22:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
van esélyed növelj tömeget és közbe tornázz enyi a titka ;)
2013. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt is javasolták páran, hogy kezdjek el fehérjézni és ha anyagilag bírom akkor egyem az "kondis" kajákat (csirkemell, rizs, túró stb) melyik módszer lehet a hatékonyabb?
2013. okt. 16. 22:54
 3/11 anonim válasza:
38%
amit te mondál az tök fogyókurás nekedmeg ép az elenkezöje kell igen sokk fehérjét kell be vinni és szén hidrátot fehérjékböl állnak az izmok szehetsz de egy jo jumpo pack még el fér a fehérje mellé
2013. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
neked hiznod kell zsirokat át alakitot izomá és egy álat leszel
2013. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. okt. 16. 23:03
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdező, neked tömeget kell növelni, mivel 55 kilósan nagyon kis vékonyka lehetsz. Jön egy kis zsír is majd, de ettől ne félj, majd szálkásításkor leadod. Ezt nem tudod elkerülni, hogy némi zsír ne menjen rád.

Legyen tömegnövelő étrended és edzés után vagy tömegnövelő kell, vagy veszel külön proteint és ahhoz teszel 30-40g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, maltodextrint.


Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

rendben van!

még annyit szeretnék kérni, hogy javasoljatok már konkrét termékeket márkákon belül is, amelyek az én adottságaimhoz jók lennének!:) nem vagyok otthon ezen a téren, igazából a jumborol hallottam már.

2013. okt. 17. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jumbo, akkor a professionalt vegyed. Vagy: volumass 35, mhn gainer, brutal gainer.
2013. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van élet a scitecen túl is. Nézegess webshopokban boltokban, számolgass, nézz összetevőket, hasonlíts össze ésatöbbi. Rengeteg választás van.


Az én javaslatom a Myprotein, egyrészt olcsó, másrészt adalékmentes is van, harmadrészt nagyon nagy a választék.

2013. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ha úgy próbálkoznék, hogy protein+gyors ch akkor milyen fehérjét érdemes beszerezni?
2013. okt. 17. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!