Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen motort ajánlanátok 2...

Milyen motort ajánlanátok 2 üléses buggyba?

Figyelt kérdés
A téli program egy elég komoly buggy építése. Maga az elképzelés megvan, de kéne egy elég erős motor ami lehetőleg nem túl nehéz. Nagyjából 40-50 ezer forintot tervezek a motorra költeni (lehetőleg kompletten), nem versenyezni szeretnék vele csak hobby célra. Én egy 1.3 as fabia motorban gondolkodtam, de ismerősöm 2T trabi motort ajánlotta de az túlságosan gyenge.

2016. dec. 16. 16:47
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Ilyen buggykba általában motorkerékpár motorja szokott kerülni. Igaz hogy nincs elég nyomatéka viszont van fordulata amiből lehet nyomatékot csinálni. Ellenben könnyű és kicsi. Bár ennyiért nem fogsz 4 hengeres legalább 70 lóerős motort kapni. De az a hang megéri a felárat: [link]
2016. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:
Ennyi pénzért biztos, hogy nem kapsz a célodnak megfelelő motort.
2016. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 No_name' válasza:
Suzuki dr 600 as vagy 800 as blokkot ajánlok
2017. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.3 8V régi swift motorja szerintem jó lenne.
2017. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!