Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 2 éve küzdősportoló...

Egy 2 éve küzdősportoló mekkora előnnyel indul egy átlagemberrel szemben?

Figyelt kérdés
Egy 2 éve bokszoló, birkózó, stb mekkora előnnyel indul egy átlagember ellen bunyóban ?
2017. jan. 9. 16:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
A küzdősportoló kiveri a sz** is az átlagemberből.
2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, nem lehet egyértelműen megmondani.


-Mit jelent a 2 év? Lejárogatott edzésre hábe-hóba, vagy komolyan odatette magát?


-Mi is az a küzdősport? Az aki 2 év alatt szépen eljátszott valami keleti küzdősportban a formagyakorlatokkal értelem szerűen nem lesz túl komoly előnyben, míg az aki mondjuk boxolt 2 évet igen komoly előnyben lesz. A birkózás sem feltétlen az, ami a leginkább felkészít, egy parasztlengős, rugdosós küzdelemre.


-Mekkora a delikvens? Vannak bizony pehelysúlyú kategóriák, egy 57 kilós birkózó egy 120 kilós (és nem zsíból ennyi) amatőrrel szemben nem sokat fog elérni, de lehet, hogy még egy 50 kilós boxoló is bajban lesz.


-Mit tud az "átlagember". Mert ugye átlagember Józsi a könyvtáros, és Béla a kidobó is... Egyikük sem tanul konkrétan bunyózni, de azért Béla látott már ezt meg azt, Józsi meg maximum olvasott róla.



Ha az extrém példákon túl vagyunk, akkor kb azonos testfelépítés mellett valami kontakt sportot űző küzdősportoló a sz@rt is kiveri az átlagemberből, ahogy azt az első írta.

2017. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én átlag ember vagyok, nem járok csak gitározni, de itthon naponta órákat edzek, ütőfelületeket keményítek, futok, minden stílusbol nézem a technikákat, szóval lehet hogy én laposra verném, de nem biztos
2017. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Esélyed sem lenne szerintem! Nem tudsz semmit teknikát! És sparringolni sem tudsz, ami a legfontosabb!


Igen, full kontakt küzdősportra gondolok, heti 3-szor!

2017. jan. 9. 19:25
 5/13 anonim ***** válasza:
fél évig szedtem + bevételt utcai küzdelemmel, de hát az nem épp a legális fajta úgyhogy otthagytam mihelyt lett rendes munkám, de pár onnani ismerősömmel még most is szoktam gyakorolni, személyi edzés 5ezer/óráért tartok, bizonylatot adok!
2017. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De bunyózni akkor sem tudsz! Legalább ha 5 évig jártál volna valamire akkor azt mondom oké, de így elég kamu edzést tarthatsz!
2017. jan. 9. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:
kérdező: te egyébként minek kérdeztél, ha mindenre tudod a választ?
2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyébként amilyen sz@r a helyesírása a kérdezőnek, őt a 3 éves unokahúgom is agyonverné... ennyi ésszel örülhetsz, ha nem felejted el, hogy milyen mozdulatba is kezdtél bele, mire a végére érsz, a bunyó pedig észjáték kisgyerk
2017. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Jaj, én megverném a küzdősportolót, csak mert...
2017. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem válaszoltam magamnak, csak egy hülyének magyaráztam!

Háte neked meg gőzöd sincs a témához! :D

2017. jan. 10. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!