Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportoló, harcművészetet...

Küzdősportoló, harcművészetet tanuló fiúk! Ugyanolyan erősen üttök, rúgtok meg egy lányt mint mást? (ha már nem kezdő)

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy edzésen, hogy kezdő-e vagy sem, mert ugyanolyan törékeny. Mindegy, hogy kezdő vagy profi.
2011. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na elküldtem véletlenül... szóval nem, nem ütjük meg. Leginkább "bábú" vagyunk, hogy rajtunk gyakorolhasson, de mi nem ütünk vissza, hogy fájdalmat okozzunk.
2011. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nálunk is így van. Még a fekete övest sem üthetem meg. Mondjuk ez magától értetődik, mert mikor a pajzsba boxolnak/rúgnak ott is látszik, hogy az erejük, attól függetlenül, hogy mióta járnak jóval gyengébb, mint egy fiúé. Ettől függetlenül egy debella monstrum leányzó képes akkorát ütni, hogy arról kódulsz, viszont nekem még nem volt szerencsém ilyen ellen küzdeni. Szerencsére.
2011. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem full erőből, de azért nem kell agyonbabusgatni sem. Az sem fogja aki bántani akarja. Ha nincs reális támadás nem fogja rendesen megtanulni. Ne sérüljön, de érezze, tudja mire kell számítania éles helyzetben. Mellesleg láttam én már pár olyan lányt aki keményebb volt mint némelyik srác, és kinézetre nem mondtad volna meg róla, nőies alakja volt.
2011. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Még fiatal csikó koromban küzdelemnél összekerültem egy nővel.

Simán olyat bevert,hogy ömlött a vér orromból,uh ellene összeszedtem magam és megrúgostam,meg belevertem.

Következő edzésen persze mondja az edző,hogy hű de kemény legény vagyok a nőkkel szemben,pedig a bige verte be a képem és az edző küzdelemnél jól levert,meg mások is,akiket felbujtott erre.

Azóta eltelt majdnem 20 év és ha nővel bunyózok akkor ja,inkább a bábu effektus van nálam is.

Kemény volt a tanulópénz:).

2011. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Még régen ju-jitsu edzésen történt (mikor jómagam 17 voltam), hogy egy igen csinos szép 25 éves hölggyel állított párba a mester földharcolni, hát.....XD

Jó volt, engedtem, hogy ő legyen felül, aztán az ilyen feszítő és kulcsolásos fogások közben "véletlenül" a gi-je szétnyílt kilátszott a melltartója, sebaj őt nem zavarta küzdött tovább, utána a két lábával körbetekerte a nyakamat, majd a mellkasához szorította a fejemet (jó kemény formás cickói voltak). Na mindegy sok idő múlva a mester bekiabálja, hogy vége az edzés. Ezt a többi csávó látta.

Következő edzésen mindenki azzal a csajjal akart földharcolni :D Könyörögtek a mesternek.

2011. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőknél és sérülteknél először megnézem, hogy mit bír aztán fokozatosan emelem a terhelést. Magasabb szintűeknél meg normális támadásokat indítok bottal, karddal meg vagy támadsz rendesen vagy nem, nincs köztes megoldás.
2011. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem azért gyakorol egy lány sem, hogy érdemben ne gyakoroljon.. ennyi.


00:20 - kommentelő, ez nagyon tetszett :D jófej edződ lehetett :DD

2011. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
igen.mert tudod ők is megütnek.-de viccet félretéve,ha megütnék egy lányt(nem fejen csak mondjuk kapna egy gyomrost erőből)valószínű odahányná még az anyatejet is.
2011. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én régen voltam karatés... Ott volt pár lány, egy narancsövvesel tettek össze, énsem akartam nagyot rúgni a szombjára... de mikor ő olyat rám rúgott hogy majdnem összeszakadtam...xddd más lett a véleményem:D
2011. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!