Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » BMX-en miért nem sikerült még...

BMX-en miért nem sikerült még megtanulni a bunny hoppot? Valamint még egy profi szintig eltudnék jutni?

Figyelt kérdés
Alapjáraton megy kb 10-15 néha 20 centit de magasabbra szeretnék h kb egy korlátot megtudjak pegezni vagy szintet tudjak ugorni. Kezdő vagyok még és talán a testsúlyom is hátráltathat 100 kiló körül mozgok, de láttam már bmx eseket pl Eric Mesta aki szintén ebben a súly kategóriában van és elég jól nyomja. 17 éves vagyok lehet hogy későn is kezdtem... Nagy álmom volt kisgyerek korom óta hogy profi bmx es legyek de sajnos most tudtam bmx hez hozzájutni. Szerintetek ha mindenre elszánt vagyok akkor összejöhet?

2017. jan. 30. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
40%

Én 30 évesen kezdtem, a kor pont semmit nem számít...

Sokan csak azt hiszik, hogy bunyhopp oznak, valójában meg az, hogy az első kerék emelkedik el előbb a földtől, attól még nem bunyhopp, csak egy ugrás.

A bunnyhopp egy kecses mozdulatsor, felhúzod az elejét manula-ba, ha megvan a holtpont, ott előre lendíted a testedet és máris ugrottál egy hatalmasat... ha vállból rángatod a gépet, az nem bunnyhopp.

2017. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!