Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » SűrítettLevegő mennyire ért a...

SűrítettLevegő mennyire ért a harcművészetekhez?

Figyelt kérdés
Érdemes a tanácsát megfogadni?

2017. febr. 18. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
SűrítettLufi annyira ért a harcművészetekhez, mint egy üregi nyúl, az urán dúsításhoz.
2017. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Értek hozzájuk és pont az a baj, hogy csak én, illetve akik még értenek hozzájuk, azok nem kommentelnek. Azért, mert csinálsz, X stílust, még nem biztos, hogy meg fogod érteni az Y stílust. Ezt nem értik meg itt sokan, illetve, hogy a keleti stílusoknak az oktatása lehet gyér, illetve, hogy egy mozgásforma eleve nem tud "nem működni".


Én az összes tudásom könyvekből, harcművészet szakértőktől és kutatóktól, valamint mesterektől szereztem, és ezt a mentális, elméleti tudásom később megtapasztaltam, hogy tényleg úgy van minden, ahogy azt olvastam/hallottam.


Nem kell velem egyetérteni, de úgyse nekem mondotok ellent, hanem itt mindenkinél jóval tapasztaltabbaknak, akik azért 30+ éve rendesen benne vannak a témában. Én meg inkább hallgatok az ilyen mesterekre, mintsem elfogult emberekre, akik csak azt istenítik, ami az övék, de mással nem is foglalkoznak és anélkül, hogy tudnák, hogy miről beszélnek, csak fröcsögnek azon dolgokról/stílusokról.

2017. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezt pont a levegő mondja, aki 2 évet csing csungozott, de már ismer 25 stílust!
2017. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

"Értek hozzájuk és pont az a baj, hogy csak én, illetve akik még értenek hozzájuk, azok nem kommentelnek. Azért, mert csinálsz, X stílust, még nem biztos, hogy meg fogod érteni az Y stílust. Ezt nem értik meg itt sokan, illetve, hogy a keleti stílusoknak az oktatása lehet gyér, illetve, hogy egy mozgásforma eleve nem tud "nem működni"."


Éppen fordítva, te marha. Mivel Te csak a béna wing tsunt nyomtad két évig- de még a mókusboxhoz is hülye vagy- pont te vagy az aki SEMELYIK stílushoz sem ért. Te ne akarjál okoskodni olyanoknak akik, több éve űznek harcművészeteket, mint amennyi a te életkorod, ráadásul többfélét.


"Én az összes tudásom könyvekből, harcművészet szakértőktől és kutatóktól, valamint mesterektől szereztem, és ezt a mentális, elméleti tudásom később megtapasztaltam, hogy tényleg úgy van minden, ahogy azt olvastam/hallottam."


Milyen "kutatókat" ismersz te, úgy még is? :D A harcművészeti szakkönyvekről pedig annyit, hogy általános leírás van róluk, meg az egyes stílusuk kialakulásának a történetét meséli. Nem mindegyik hiteles. Hol tapasztalod meg a gyakorlatban? Ne gyere a gyökér, taknyos thai box meg Tkd edzésre lejáró taknyos haverjaiddal. Az, hogy velük miket cicabunyózol, az nem mérvadó.


"Nem kell velem egyetérteni, de úgyse nekem mondotok ellent, hanem itt mindenkinél jóval tapasztaltabbaknak, akik azért 30+ éve rendesen benne vannak a témában. Én meg inkább hallgatok az ilyen mesterekre, mintsem elfogult emberekre, akik csak azt istenítik, ami az övék, de mással nem is foglalkoznak és anélkül, hogy tudnák, hogy miről beszélnek, csak fröcsögnek azon dolgokról/stílusokról."


Nem is ért veled egyet senki sem. Ez végett ne aggódj! :D Fröcsögni pedig egyedül Te fröcsögsz. Olyan hülyeségekkel, mint amikor írod, hogy a Majom kungfus jobb testharcban a birkózónál, a Saskarom kungfus eltöri a bokszoló kezét azzal, hogy rá fog az ökölvívónak a kezére, miközben az üti a jobb egyenest. Agyament és irreális, logikátlan ostobaságokat te írsz itt. A legelfogultabb pedig pont te vagy a kungfuval.

Csak egy 17 éves takonykamasz vagy, aki sok Ip man filmet nézett. Vissza kellene venned az arcodból. Menjél le egy boksz, thai box, birkózás edzésre, aztán csak tapasztald meg a kungfus elméleteidet a gyakorlatban. XD Ott majd megtapasztalnád, mi az, hogy bunyó.

2017. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Bocs hogy beleszállok a nagy vitátokba. De itt senkinek se nyílvános az életkora sőt SEMMI sem nyílvános ezen az oldalon. Miért lenne pont 17 éves? :D Esetleg honnan tudjátok hogy ő nem ért a wing tsunhoz illetve hogy a wing tsun egy jó edzésen miért ne lehetne jól működő? Esetleg a box vagy akármilyen küzdő sport nem lehet sz*r ha rossz az edzés? Ne legyetek már autisták :D
2017. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Ő maga írta azt, hogy 2 évet wing tsunozott és, hogy 17 éves. :D

Gagyi boksz edzést nagyon-nagyon ritkán lehet kifogni. A wing tsun edzéseknek pedig a 99,9%-a rossz. Sőt, igazából hiába jó egy wing tsun edzés. Maga a stílus, mint wing tsun rosszul van megalkotva. A láncütés elméletben működik, gyakorlatban pedig mindig becsődöl.

2017. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Amennyire animékből és filmekből tanulni lehet,nem többet.De neki nem is a normális válasz a célja,hanem a trollkodás,szerintem eléggé egyértelmű.Ezért is írja mindig a normális és logikus válasz ellentétét és ezért vitázik,bizonygat,hogy észrevegyék,ez minden troll célja.Ezen kívül köze nincs a témához.
2017. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
rozsda sárkány szerintem jobban ért hozzá
2017. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Bocs nem tudtam de akkor se értem miért baj ha csak 17 éves :D és azért ha valaki rendesen gyakorolja azt a lánc ütést és nem csak úgy van hidd el azért az nem olyan rossz. Az hogy elég sok edzés rossz azt elhiszem, de van egy pár olyan edzés ahol van védőfelszerelés és ütés gyakorlás, sparring és nem csak páros gyakorlatok :) de azért mert valaki netán még csak rossz edzést látott vagy valami nem kell szidni az egész stílust.
2017. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!