Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A lovam marjához hozzáér az...

A lovam marjához hozzáér az elülső markamrája a nyeregnek. Milyen nyeregemelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy tisztában vagyok azzal, hogy egy nyeregemelő nem oldja meg a problémát, új nyereg már keresés alatt van, viszont mivel nagyon problémás marról van szó, így nem egyszerű, és ha odáig jutunk hogy csináltatni kell, nem 1-2 nap lesz mire megjön az új nyereg, és addig is szeretném használni a lovamat, szóval IDEIGLENES megoldást keresnék.

Tehát, a mostani nyergünk nem éppen optimális a lovamnak, hozzáér a marjához, és enyhén lejt a ló háta közepe felé. (Marnál magasabban van a nyereg mint a hátsó kápa) Kinek milyen hasznos ötlete lenne arra, hogy valamilyen úton-módon használni tudjam erre a lóra ezt a nyerget IDEIGLENESEN? Megfordult a fejemben a markivágott nyeregemelő, mivel az emelné a nyerget és nem érne a marjához elméletben, meg a ping-pong szivacs is, ami a nyereg hátulját emeli így egyensúlyban lenne, nade a kettő együtt nem tudom hogy működőképes-e. Ötletek? (Kritikát nem kérnék, dolgozom a problémán, és igyekszem minél előbb megoldani, de addig is kényelmesebbé szeretném tenni a ló számára a dolgot) Egyébként szerencsére nem törte fel a lovat a nyereg, és mivel hajlamos vagyok túlozni nyilván nem annyira drasztikus a helyzet mint leírtam. A normális válaszokért köszi :)



2017. márc. 11. 22:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!