Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pankráció - mit gondoltok...

Pankráció - mit gondoltok ezekről a mozdulatokról?

Figyelt kérdés

elmennék pankrátor edzésekre és ezeket a mozdulatokat akarnám begyakorolni és majd élőben nyomni (1.8 m magas vagyok és kb. 65 kg - szóval inkább high-flyernek lennék jó és ennek fényében állítottam össze a listát)

- Double knee facebreaker (legismertebb nevén Codebreaker, Chris Jericho után)

- Superkick

- Neckbreaker

- Front-facelock cutter (legismertebb nevén Twist of Fate, Jeff/Matt Hardy után)

- Running big boot (ismertebb nevén Helluva kick, Sami Zayn után)

- DDT

- Spinebuster

- Swinging Reverse STO (ismertebb Sister Abigailként, Bray Wyatt után)

- Dropkick

- Enzuigiri

- Double underhook facebuster (legismertebb nevén Pedigree, Triple H és Seth Rollins után)

- Inverted double underhook facebuster (ismertebb nevén Killswitch vagy Impaler, Christian Cage után)

- Full nelson facebuster (ismertebb nevén Crushing Skull Finale, a Miz után)

- Spear

- Senton bomb

- Hurricanrana

- Scorpion hold (ismertebb nevén Sharpshooter vagy Scorpion Deathlock, Sting után)



2017. ápr. 6. 15:02
 1/8 anonim válasza:

szerintem jó lesz ez, ha akrobatikusabb vagy megtanulhatnál egy Moonsaultot is, az elég látványos

de amúgy a 65 kg egy kicsit tényleg kevés, egy 10 kilót fel kéne szedned szerintem

a magasságoddal nincs semmi gond

2017. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azt,hogy járj el konditerembe is és tartsd be a tömegnövelő étrendet.

annak a hatása látványosabb lenne,mint a levegőben pörgésé.

az első évben és ilyen súlyról indulva simán tudnád hozni a havi 1 kiló gyarapodást 1 évig.

2017. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A mozdulatokkal semmi baj sincsen. Elősször el kell döntenes hogy milyen fajta hig flyer akarsz lenni. Rey Mysterio stílus vagy inkább AJ Styles. Rey egy kifejezetten gyors támadási technikát csinál ameddig aj inkább taktikásan küud. Amiket leírtál az inkább styles felé húz. Aztán a karakteres kell kitalálnod: név,finisher,signature,submission,bevonuló zene,bevonulás,jellegzetes mozdulatok,mimikák,jelmez esetleg. Tudom még csak edzés de jobb felkészülni. Amiket viszont betanulhatnál az mindenképpen egy moonsault esetleg egy shooting star splash vagy egy 450° sault de egy crossbody lásd.layla vagy frog splash lásd.rvd. Az enzigiri már nem számít olyan nagy durranásnak inkább amiket anno Del Rio csinált a sarokban. A speart is rengetegen hasznáják m.o-n is. Én helyezte esetleg a samoain drop-ot használnél vagy ha az ellenfél neked fut egy german suplexet beadni. A santon bomb is nagyon Jeff Hardyhoz kötődik. Próbáld a mozdulatokat úgy kiválogatni hoyg egyik nagyobb legendához se lehessen kötni, itt arra gindolok hogy Undertakerhez a tombstonet vagy a chokeslamet. A testalkatodhoz leginkább a tornado DDT-t vagy Trish befejező mozdulatát illetve a moonsaultot. A signature teljesen mindogy csak úgy add be hogy a karakteredhez köthető legyen pl.ugrásból mint a mexikóiak vagy inkább brutálisabban. Remélem segítettem :)
2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

inkább AJ Styleshoz vagy Finn Bálorhoz hasonló stílusban nyomnám

de amúgy köszi az építő jellegű észrevételeket, sokat jelent hogy valaki rendesen gondolatok ír és kötekszik (volt már rá példa) :D

2017. ápr. 9. 02:43
 5/8 A kérdező kommentje:
*rendes gondolatokat ír és nem kötekszik (éjjel 3kor már nagyon nem fog az agyam :/ )
2017. ápr. 9. 02:44
 6/8 anonim válasza:
Na van valami fejlemény? A legutolsó vagyok :)
2017. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem sok

Spear-t kivettem a listából mert az tényleg elég gyakori

ez a Daniel Bryan féle Running High Knee még ami tetszik

2017. ápr. 10. 19:13
 8/8 Anonymus1107736 válasza:
Szerintem egy Shotgun dropkicket vagy egy standing moonsaultot vagy egy crossbodyt a felső kötélről belevihetnél amúgy a lista nem rossz:)
2019. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!