Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Akik azt mondják hogy Roman...

Akik azt mondják hogy Roman Reigns azért vacak mert 2 mozdulata van, nem hülyeség ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Oké, nekem se a kedvencem de arra fogni hogy valaki azért rühelli mert 2 mozdulata van összesen, az baromság mert mások akiket imádnak dettó ennyi mozdulattal bírnak

Randy Ortonnak tud egy DDT-t és RKO-t, egyébként őszintén szólva nekem halálunalmasak a meccsei, Brock Lesnar dettó suplex és F-5, Goldberg Spear és Jackhammer, ebből áll egy meccse



2017. ápr. 5. 10:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Randy Orton
2017. ápr. 5. 10:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Reigns-et azért nem szeretik mert hiányzik belőle az a karizma, ami megvolt a Rock-ban illetve amivel mondjuk Seth Rollins vagy a Miz rendelkezik

emiatt ha mikrofon kerül a kezébe egyszerűen száraz és felesleges a promo amit lenyom

tegnapelőtt is kijött "this is my yard now" és elment

és ezt annyi hitelességgel mondta mint mikor a tanárnő az iskolai előadáson felolvassa a résztvevők neveit

ennek tetejébe meg nyomják előre és próbálják leerőltetni őt a rajongók torkán, kivágják a fújólásokat stb.

de amit te mondasz valóban nem valódi indok, csak akik vak gyűlölettel rühellik őt, azok már mindenbe belekötnek amibe tudnak hogy rosszat mondjanak Reigns-ről

egyébként Bray Wyatt is tud egy running senton-t meg swinging reverse sto-t, mondjuk ő legalább hoz egy baromi jó karaktert

Orton az egyik legtúlértékeltebb pankrátor, aki már kiöregedőben van és komoly mozdulatok közül csak az RKO-t tudja felmutatni, az se egy nagy szám, egy sima cutter, abból sem a legjobb, Jeff Hardy Twist of Fate-je sztem sokkal jobb

Persze Orton meg Reigns már többgenerációs pankrátor családokból jöttek, ezért már biztosítva volt nekik egy hely a mezőnyben

2017. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már mindent leírtak. Nem elsősorban a mozdulataival van a baj, hanem amit a ringben csinál. Mikrofonnal katasztrófa. Nem tudja úgy megmozgatni a közönséget a promója sem, mint pl. Rock.

Játssza a jófiú szerepet és erős gyereket, de ez kevés. Jót tenne neki egy gimmick váltás. A közönség unalmasnak gondolja, és igazuk is van.

2017. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom orton nyomja-e még de régen alap mozdulata volt a punt kick,nekem az nagyon tetszett,jobban mint a másik kettő.

mindenkit nekifutásból pofán rúgott:)

reigns-nek meg az a baja,hogy született heel és rá van erőltetve a face szerep abban meg hiteltelen.

meg ha jól emlékszem akkor nem 2,hanem 3 alap mozdulata van.

a ringen kívüli nekifutásos pofán rúgás,a superman,meg a spear.

rockal összevetni a dumáját meg felesleges.

nem véletlen,hogy ezzel az évi 1-2 wwe-s megjelenésével még mindig a legjobban kereső pankrátor rock.

amúgy meg ha visszaemlékeztek heel-ként mindenki csipázta reigns-t.

rock meg face-ként indult és több mint egy évig kifütyülte a közönség.

amikor átment a makkos cipős,háváj inges napszemcsis gúnyolódó genyába,akkor kedvelték meg.

2017. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

egyébként azt se felejtsük el hogy a WWE rajongók nagy része sose tudja mit akar, csak az aktuális dolgokkal nincsenek mindig megelégedve

vegyük Ambrose-t, 1 éven át sírtak hogy miért nem ő a WWE bajnok, aztán mikor megnyerte a Money in the Bank-ben az övet 1 hónapra rá mindenki mondta hogy milyen unalmas és szar bajnok

itt van Goldberg, mindenki össze szarta magát hogy úristen itt van Goldberg, megnyerte a Universal övet, egyből átment mindenki nyomiba, hogy Goldberg öreg, unalmasak a másfél perces meccsei (ami mondjuk igaz volt) és hogy mekkora baromság volt belőle bajnokot csinálni

egyébként Reigns is egy érdekes eset, amikor face akkor mindenki utálja vak gyűlölettel és mondják hogy legyen heel, hisz egy heel-t könnyebb utálni mint egy face-t

20ezer forintba mernék fogadni hogy ha Reigns heel lenne akkor az emberek szeretnék - már nyáron is mikor a US övért nyomta Rusev ellen, nem egy finomkodó jófiú volt, beszólt Rusev-nek és Lana-nak, oltásokat tolt Facebookon, elcseszte az esküvői ünneplésüket - és az emberek elkezdték kedvelni, legalábbis arra a rövid időre amíg nem nyomták be Kevin Owens ellen superface-ként

2017. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 amúgy tényleg több mozdulata van mint kettő mindkettejüknek de még így sem egy nagy az arzenáljuk

ott van Luke Harper (aki a legalulértékeltebb pankrátor jelenleg a WWE-ben szerintem) annak van - big boot, dropkick, superkick, lariat, powerbomb, scoop slam, michinoku driver, spinning side slam, hurricanrana, suicide dive, decapitator, suplex

2017. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, azért kedvelnék meg, ha heel lenne, mert egyszerűen sokkal hitelesebb lenne, mint így faceként, amit már 3 éve erőltetnek, egy Cena 2.0-át akarnak belőle csinálni, de egyszerűen nem fogadják el. Mikor pl Sheamust porrá verte, vagy Triple H-et, mikor rombolt, az tetszett az embereknek, akkor hitelesnek tűnt, erre várnak, bár én akkor is rühellni fogom, most komolyan, 3 év alatt 3 WM főmeccset kap? Mi a rák ez?


Amúgy tényleg több mozdulata is van, de attól még nincs karaktere, nem tud promozni, és rohadtul túl van pusholva.

2017. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
közben meg Bray aki hoz egy zseniális figurát, jobb a mikrofonon mint a Miz, és a ringben is jó az egymás után veszíti el a feudokat és volt egy hány napig tartó reignje? ja igen 49, szóval még 2 hónapig sem volt bajnok
2017. ápr. 14. 23:32
 9/12 anonim válasza:

már előttem többen leírtátok, de egyébként igen, akik utálják Reigns-et, azok mindenbe belekötnek amibe csak tudnak, de ugyanez volt anno Cena-val is

Közben meg Ambrose és Orton sem csinálnak 2-3 mozdulatnál többet (Ambrose DDT és Clothesline, pedig CZW napjaiban elég gazdag volt az arzenálja, mára kicsit unalmassá vált) Orton-nál meg a halálunalmas RKO meg néha egy DDT, vagy még régebben volt az említett punt kick, ami különösebben egy semmi, csak arcon rugja a másikat, ezt még James Ellsworth is tudná :D

2017. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
#9 Dean Ambrose CZW-ben hatalmas volt, én a mai napig Jon Moxley-nak hívom :D
2017. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!