Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Balmazújváros, kyokushin...

Balmazújváros, kyokushin karate klub?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy jelenleg két karate klub működik Balmazújvároson. Tudnátok segíteni, hogy hol tudnék érdeklődni, és beiratkozni, illetve hogy hol vannak az edzések? Köszönöm szépen előre is;)

2017. ápr. 9. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A fő kérdésed jelöld ki (a kérdőjel nélkül), nyomd meg a Ctrl billentyűt és tartsd nyomva, közben nyomd meg a C billentyűt. Ez után elengedhetsz mindent, nyiss egy új lapot, kattints a Google keresőjébe, utána megint nyomd meg a Ctrl billentyűt, tartsd nyomva, majd nyomd meg a V billentyűt. Ezek után enter és 10 másodperc múlva tudsz mindent, amit csak kell.
2017. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D De a kérdésemre sajnos ott nem kaptam elég világos választ.. Ezért tettem fel itt a kérdést, hátha itt több információt tudok meg. De azért köszönöm a segítő válaszod;)
2017. ápr. 9. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Balmaz KSE-t keresd, kyokushin karatéval foglalkoznak. Szakmailag nagyon jó klub, csak ajánlani tudom!
2017. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!