Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Más is van ezzel így? Mindig,...

Más is van ezzel így? Mindig, minden nap bunyóznék, verekednék. Amíg küzdősportoltam, kevésbé voltam ezzel így, de amióta nem, azóta egyre jobban.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Én is így voltam, amikor abba kellett hagynom az adott harci stílust, amit űztem.
2017. ápr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes. Olyan, mint mikor valaki egyik napról a másikra abbahagyja a dohányzást.

Amolyan "elvonási tünet". Nem a leghelyénvalóbb kifejezés erre a helyzetre, de végülis illik rá.

Egyszerűen eddig az volt a megszokott, hogy rendszeresen verekedtél. Még ha szervezett, rendezett, teremben lévő helyzetben is, attól azt az agyad és a tested még szimpla természetes bunyóként fogja fel. Ez pedig hirtelen megszűnt, így keresi a lehetőségeket, hogy hol tudná pótolni.

Ilyenkor ha nem akarsz bajba keveredni, érdemes mással lekötni a figyelmedet. Valamilyen sporttal, vagy agyat terhelő (pl. sakk - ami megjegyzem tényleg az egyik leghatásosabb az ilyenek leküzdésére) tevékenységgel.

2017. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Akkor azt hiszem vagy sakkozni fogok, vagy visszamegyek edzeni... :)
2017. ápr. 21. 16:49
 4/10 anonim válasza:
Velem is így volt. De nem voltam agresszív meg ilyesmi, csak hiányzott. Főleg amikor megláttam az Eurosporton. Utána újrakezdtem. És most megint nyögök ha edzésre kell mennem, de tudom, valójában szeretem csinálni.
2017. jún. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden nap nem, de azt hiszem tudom miről beszélsz. Keress egy hasonló súlyú ellenfelet, és sparringolj vele!
2017. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam sem minden nap, de érzem, tudom miről beszélsz, ez teljesen normális.
2017. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Keresem - keresem a sparring ellenfelet, de nincs :)
2017. okt. 21. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ha egekben van a teszto
2019. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2019. okt. 7. 14:49
 10/10 Alexitoka válasza:
Szia én régóta kick boxolok és ez teljesen normális amit érzel amúgy nekem is van ilyen érzésem de még mindig tolom és sokan mondják hogx tehetséges vagyok benne ezt nem felvágás képpen mondtam csak lehrt hogy fontos lehet a történetben na dr vissza térve én rendszeresen járok le edzeni és nekem ebben a sportban van jövőm és én annyira megszerettem ezt a sportot hogy konkrétan nekem ez sokszor így van ez az érzés szóval tudom milyen de ez normális így mellék sztorinak elmesélem azt mondják tehetséges vagyok és ezt én is így érzem sparringben nagyon jó vagyok kedvenc úgy mond edzés részem nagyon meg fog a sport
2020. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!