Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nemrég kezdem el ismerkedni a...

Nemrég kezdem el ismerkedni a gördeszkázással. Milyen deszkát ajánlanátok? Element az jó, hogyan tanuljak meg? Www.Facebook.com/vecseyvera? Fref=ts - A képen lévő szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

#autó #egyetem #szex #egészség #politika #gördeszka #edzés #csaj #facebook szépség #péntek esti cruise
2017. máj. 16. 13:36
 1/4 Rónai Balázs válasza:
Én Independentet választottam a Tescóban vettem.. Amúgy szép a deszka is a képen. Lájkoltam is a képet, a kampányt. Lájkoljátok ti is!
2017. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nezz legalabb 6-8 retegu lapot. Amikor azt mondjak, hogy ne kezdj trukkozgetni olcso lapokkal az nem sznobizmus, hanem komoly serulesveszely mert konnyen elreccsen a lap (rosszabb esetben a bokad is). Fontos a normalis csapagy, hogy jobban gurulj. Aprosagnak tunik de nem az. A fuggoket meg egy kicsit lazisd meg, ugy jobb a kanyarodas. Jo gurulast!
2017. máj. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Jart lappal kezdtem a deszkázást: [link] szerintem kezdőnek tökéletesen megfelel,nem törik könnyen,szép dizájn,picit talán nehéz.Most planB lapom van és nagy de nagyon meg vagyok vele elégedve,ajánlani tudom csak! :) Valamint az általad említett Element és továbbá Girl,Zero,Flip,Primitive még szintén jók!Remélem tudtam segíteni :)
2017. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 byus1212 válasza:
Igen elment 😃
2017. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!