Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősport lenne jó...

Milyen küzdősport lenne jó egy sokkal nagyobb, erősebb ember ellen?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy gyerek,ako terrorizál.Nem tudok ellene mit tenni.Alacson és vékony vagyok.163 cm 49 kiló.Ez a gyerek meg van vagy 1 fejjel magasabb és talán 100 kg is megvan.Értitek,ilyen szumó birkózó testalkatú gyerek.Hogy védhetem meg magam ellene?15/F

2017. máj. 20. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ne verekedj ,hanem szólj a tanároknak igazgatónak szülőknek.
2017. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Amíg használható tudásra szert teszel, az évek. Ettől függetlenül bármelyik full contact küzdősport jó lenne.
2017. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1,de ez akkor is nagyon megalázó.Az a gyerek simán felkap a vállára,mint ha valami zsák lennék.A székemet felrakja a szekrény tetejére én meg nem érem el.Meg leköpdös,ilyeneket csinál
2017. máj. 20. 12:49
 4/30 anonim ***** válasza:
Akkor legyen egy kis eszed, és kérj segítséget...
2017. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Kutakodj a YouTubeon olyan után, hogy "Palm strikes" és tanulj megy tenyérrel ütni az orrára. Gyakorold otthon a levegőben, a falon, és ha nagyon kötekszik, illetve leköp, akkor verj neki oda. Ne aggódj, eldől majd, mint a rohadt nád. Emellé kezdj el Thai Boxolni, ha teheted. Ha 1 hónap Thai Box után belédköt, akkor addigra már tudsz ütni tenyerest, mert meg is kérdezheted az edződ, hogy hogy kell, azt gyakorlod, plusz van a full kontakt edzésen, úgyhogy el tudsz egy ilyet intézni így sunyin. Leköp és bumm, azonnal, ne is számítson rá.
2017. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is szólj valami tanárnak vagy valakinek mert őszíntén mondom hogy semmi esélyed ellene akármilyen küzdősportot is tudsz akkor is túl nagy a fizikai fölénye. Amúgy én is ilyesmi vagyok 183cm 105 kiló 3 éve kondizok az a kidobó alkat de soha nem jutna ilyen eszembe se hogy egy kisebb srácot ok nélkül cseszegessek. Ha ott lennék biztos adnák neki... de te ne próbálkozz vele nem érdemes hidd el.
2017. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Sűrítettlevegő miért írsz baromságokat?:D Egyébként nincs tenyeres ütés thai-boxban :D
2017. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

6-os azért hülyeséget ne beszélj!

Aki több éve küzdősportol az széjjel verné hiába nagyobb.



Az a baj hogy túl nagy a fizikai különbség, ahhoz hogy ezt lehozd nem elég pár hónap! Legalább 2-5 év küzdősport kellene hogy elverd.

2017. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Gratula levegő , ismét bizonyítottál . Mégpedig azt hogy a kung fu elméleti és történeti részében lehet otthon vagy de a gyakorlathoz semmit sem konyítasz .


Az igaz hogy egy full contact küzdősporttal nagyban javulnak az esélyeid egy bunyó során de ahogy már megírták nem elég egy - két hónap hogy olyan szintre juss amellyel már "magabiztosan " állhatsz ki egy "keményebb támadó" ellen akár . A muay thai ( Levegő honnan szedted ezt az irgalmatlan hülyeséget hogy a thai - boxban van tenyeres ütés ? A combrúgás meg a wing stílusok sajátja nem ? ) nem lenne rossz választás de előbb nézz szét a környékeden hogy milyen edzésekre lehet eljárni . Amennyiben akad thai , kick , francia box , sima box akkor az remek bár érdemes megnézni előtte miképp is zajlik egy " óra" s ha valamelyik megtetszik akkor nyugodtan belevághatsz . Emellett nem ártana beiktatni a súlyzós edzést sem és a 49 kilódhoz fölszedni pár kg izmot . Illetve 2 stílust egyszerre pl Thai - Judo vagy Bjj gyakorolni .


De míg ténylegesen megtanulod alkalmazni az edzéseken tanultakat addig nem kevés idő telik el vagyis ne szégyelld más segítségét kérni .

2017. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mire kiképzed magad nindzsává, addigra iskolát váltasz,szóval értelmetlen az egész.
2017. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!