Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » M4 kezdő airsoftra?

M4 kezdő airsoftra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első airsoft fegyveremet akarom venni és nagyon vacilálok. Sok helyen olvastam, hogy az AK-k belseje jobb, de még így is inkább húzok az m4-ek felé. Sokkal jobban tetszenek.

Két lehetséges fegyver:

Cyma CM 508

Cyma CM 513


Taiwangunon elég szimpatikus áron vannak.


Amennyiben van valami tapasztalatotok ezekről a típusokról, vagy az m4ről úgy általánosságban kérlek osszátok meg velem, mert nem szeretnék hülyeséget venni, vagy elhamarkodottan dönteni.

Egyéb alternatívák is jöhetnek


Köszi a válaszokat!



2017. máj. 25. 10:21
 1/4 Egy_marek_saska ***** válasza:

Szia!


Ha nem tetszenek az AK-k, akkor kezdéshez a JG g36-jait tudom szívvel ajánlani. Én is egy JG g36c-n kezdtem, és sose hagyott cserben. Azona puskán tanultam meg szerelni is. Egy hopupgumi, egy hézagolás és egy tömítés után évekig jó szolgálatot fog tenni neked.


Cyma M4-eket nem ajánlom, nem hallottam túl sok jót felőlük. Boyi-t, és a DBoys-t meg kerülni kell mint a forró vasat.

2017. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ!


Tetszik a G36 család, a v3 gearbox is vonzó, de azt olvastam a Jing Gong G36ok csöve elég gagyi lett (azon kívül jól sikerült fegyver).

Ettől függetlenül azért nézegettem ezeket a típusokat.

608-6 [JG]

608-2 [JG]

Esetleg ezekről valami infót ha tudnátok nekem adni azért hálás lennék.


Nem szeretném elkapkodni, mégis csak azt akarom, hogy évekig a "társam" legyen.

2017. jún. 1. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A
2017. aug. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali én vagyok az A-s véletlen küldtem el:D most kezdtem úgy 1-2 hónapja az airsoftot és egy cyma cm513-at vettem.

Elég jó kis fegyver! Nagyon pontos, 0,25g-es bbvel használom. Vettem hozzá egy olcsóbb reddotot kezdésnek bár nem tudom miért:D mellé egy grip-et ami elég jó és még egy boyi hi-cap tárat. Ha még nem vettél meg semmit akkor ajánlom ezt a fegyót.

2017. aug. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!