Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő fegyver Airsoftra?

Kezdő fegyver Airsoftra?

Figyelt kérdés

Sziasztok az első fegyverem venném airsoftra.


Tudakolódni szeretnék első körben.

Azt olvastam, hogy a Cyma már jó AK-kat gyárt ezért is indultam el ebbe az irányba. Több helyen láttam, hogy a V3 gearbox AK-k elég megbízhatóak.

Na most amit kinéztem itthon egy webshopba 43.990 Ft és ez a cyma cm028a. Külsőre nagyon tetszik ez a fegyver.

Egy lengyel oldalon külsőre/leírásra teljesen egyező fegyvert találtam cm520 jelzéssel átszámolva 23.000 Ft-os áron.

Egy hozzá értőt szeretnék megkérdezni, hogy mi lehet a lényegi különbség a 2 fegyver között, mert a majdnem fele ár nagyon vonzónak tűnik.

Ezen az oldalon találtam egy cm028c megnevezésűt is, amin már van állítható tus, valamint jár hozzá grip is.

Ez is tetszik, csak nem tudom, hogy nem e lenne egyszerűbb a fix tus az akku csere szempontjából.


Ha van másik fegyver amit ajánlanátok szívesen veszem.

Minden infó hasznos így az indulásnál.


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 10. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

0.28-as 44K-ért??? Ne hagyd magad átverni! Ez egy jó kezdő fegyver, de éppen azért szeretik mert megbízható és mert olcsó. 20-30 K Között szokott mozogni az értéke.

Innen sokan rendelnek, ha összehozol egy 100 eurós pakkot postaköltség sincs. Meg akkor sem ha free delivery terméket veszel.

[link]

Kapható az s verziója is. Ha az érdekel


Amúgy igen a cyma jó fegyvereket gyárt az utóbbi időben, sokan esküdnek rá, különösen kedvelt az AK szériája.

A behajtható támasszal kapcsolatban ne törődj azzal, hogy nehezebb-e cserélni az aksit. Az lényegtelen. Amelyik úgy érzed jobban a kezedre állna az a jobb.

2017. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Am... jut eszembe az AK-n kívül is van világ az M4 szériát is igen szeretik... ha azok jobban tetszenek érdemes lehet onnan válogatni.

Valamint valaki egyszer azt mondta nekem, hogy ez jobb és olcsóbb:

[link]

Tapasztalattal nem tudom alátámasztani, de a statok helytálnak.

2017. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez így van. A cm.028 elavult tipus. A cm.522 messze lehadja a cm.028at.
2017. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


CM 522 külsőleg teljesen műanyag ha jól látom. Ez nem hátrány? A belseje gondolom fém ennek is. Árba nagyon vonzó viszont.

Taiwangunon az olcsóbb CM 506/507-ről mi a vélemény? külsőre nagyon tetszik, de gondolom ebbe a szegmensbe szintén full műanyag a külseje. Szintén kérdés még, hogy nem e baj, hogy ezekbe csak v2 gearbox van?

2017. máj. 15. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz. Teljesen fém az egész, legfeljebb a tus, a markolat és az előagy műanyag, de ez szinte minden fegyvernél. Ha zavar van hozzá átalakító, így lecserélheted őket valódi fa alkatrészekre.


Am nincs semmi baj azokkal sem amiket most küldtél.

2017. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tus, előagy és a tár műanyag
2017. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja igen és a markolat is
2017. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!