Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » CS all! Milyen mellizom...

CS all! Milyen mellizom tornákat ajánlotok, fiú, gyerek számára? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném ha gyorsan,és talám 1hónap alattt,szép lenne a mellem!Mi a leggyorsabb amit ajánlatok?
2010. máj. 17. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kondiba menni csinálj sok fekvőtámaszt meg húzódzkodást, meg lesz a hatásuk
2010. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

CS all nincs, maximum Jó napot kívánok.

A leggyorsabb az a konditerem és izomtömegnövelők, amit persze nem ajánlok. A legjobb lenne neked a húzóckodás és fekvőtámasz napi szinten.

2010. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,Azt akartam irni,h szerbusztok!Csak nem szabad bekoszonni,ezert en cs all itam:D
2010. máj. 17. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:

a húzódzkodás az mióta mellgyakorlat? XD

tolódzkodást végezz, meg fekvőtámaszt

az igazság az, hogy egy hónap alatt még konditeremben sem tudnád kidomborítani a mellkasodat, nemhogy így...

2010. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
bármilyen meglepő a különféle húzóckodások, mint a tenyered befelé-kifelé, tenyerek vállszélességben; érintkeznek egymással mind-mind más izomcsoportokat mozgatnak meg és ebben benne van a mellizom is.. gyökér
2010. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

/|\ bezony

|

2010. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tényleg sok izomcsoportot megmozgatnak, de a mellizmot minimálisan...

nem a levegőbe beszélek, van már pár ezer húzódzkodás a kezemben

én is azt javaslom, hogy fekvőzz minél többet, legegyszerűbb, mégis az egyik leghasznosabb gyakorlat sztem!

2010. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kosz Mindenki!
2010. jún. 4. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
A mellizom hogy lenne bent a húzódzkodásban????? Normálisak vagytok?? A húzódzkodás az hát és bicepsz, inkább ne írjatok semmit, ha nem értetek hozzá!
2010. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

[link]


szerezz be pár kézi súlyzót, és nézz szét a gyakorlatok között. kis kreativitással egy része kivitelezhető otthon is.

2010. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!