Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, és a...

16 éves fiú vagyok, és a suliban van egy gyerek, aki 1 fejjel nagyobb, és 10 kilóval nehezebb is,?

Figyelt kérdés
és állandóan piszkál sértő szavakkal, az anyázás csúnyább fajtáival, valamiért mindig. Néha visszavágok, hogy egy darabig békén hagyjon, de nagyon fel tud b*szni, csak nem merek verekedni. Másfél éve küzdősportozok, és egyébkén nem lenne ő olyan nagy ellenfél, de nem akarom, hogy kirúgjanak, vagy hogy lenyomorítsam. Sokszor megverték már, de addig nem hagyja abba, míg félholtra nem verik, vagy verem. Mit tegyek?
2011. okt. 13. 16:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Idegileg kikészít!!!!!
2011. okt. 13. 16:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne verd félholtra!

a tanáraid erről mit tudnak? lehet hogy ő azt mondja rá hogy spicli de akkor is ha ez a megoldás... vagy sokkal jobb ha mindjárt az edződtől kérnél tanácsot! Vagy tesiórán pl foci közben ha "véletlenül" kap egy-két nagyobbat az biztos helyere tenné...

2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha iskolán kívül vagy, akkor az iskolaintézmény nem felelős érted. Tehát megverheted, de csak sulin kívül.
2011. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Réti bubuzér ***** válasza:

Egy jó csattanós

Pofon mindenki szeme

Láttára segít

Baja nem lesz tőle csak

Az önérzete sérül

2011. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De van olyan bolond, hogy visszatámad, a jóval nagyobbaknak is, egyszer már verekedtünk, és én kerültem i győztesen egy folytással, de nem tanult belőle. Árulkodni nem akarok, mert akkor rosszabb ezért akarom mozgásképtelenné tenni, vagy harcképtelenné
2011. okt. 13. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázz!!! Ha te ütsz előbb, akkor bíróságra is kerülhet az ügy! Ha jól tudom, akkor a konkrétan téged ért sértésekért is lehet bíróságra/rendőrségre menni. Anyázásért nem, mivel az nem rád, hanem édesanyádra irányul. Viszont ha tesz olyan mozdulatot, amiből akár támadás is lehetne, (pl ijesztgetés stb) akkor már támadhatsz arra hivatkozva, hogy megijedtél, mert olyan mozdulatot tett, ami akár a te testi épséged is veszélyezteti. Nem vagyok annyira otthon ebben a jogi témában, de ha utána jársz, meg ki tudod magyarázni magad, akkor megverheted. De azért akkor se félholtra = ]
2011. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az erőszak híve. Volt hasonló problémám nekem is, én ilyenkor megszégyenítettem valami spontán beszólással, úgy, hogy szólni sem tudott. Mindenki röhögött rajta. Aztán szépen elsétáltam. Egy próbát megér.
2011. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lefogod valahogyan, akkor a test bizonyos pontjait nyomva(pl: bordák, halánték, nyak és váll közötti izmok) úgy okozhatsz fájdalmat neki, hogy nem szenved látható sérülést(persze egy bizonyos erő fölött megtörténhet, de nem valószínű). Így megkínozhatod, és ha mondjuk nincs tanú rá, akkor ha beköp csak az ő szava lesz a tiedével szemben, mivel más nyoma az intézkedésnek nem marad.
2011. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lenyomorítsam:D

Szállj rá a gyerekre.

Vedd el a kajáját az üdítőjét,ha kimegy vécére,akkor ott nem sokan látják,ha befenyíted.

Legalábbis én ilyeneket csináltam 16 évesen az osztálytársaimmal.

Egyébként meg a spártaiknál volt egy módszer a gyenge lelkűek kiszűrésére.

Mindenki előtt beszóltak a gyereknek és neki vissza kellett vágni szavakkal,de viccet csinálva a másikból.

Ha valaki olyan volt,mint te,hogy bekussolt ha oltják,akkor addig lett szekálva amíg vissza nem vágott,akár hónapokig. A gyengék öngyilkosságot is követettek el,csak hogy ne piszkálják tovább.

2011. okt. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszototkat, maradok a nyom nélküli kínzáshoz ;)
2011. okt. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!