Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyek azok a keleti ( autenti...

Melyek azok a keleti ( autentikus ) harcművészeti stílusok amik viszonylag " gyorsan" elsajátíthatóak?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy a technikák száma viszonylag alacsony

2017. jún. 1. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kevés a technika még nem lehet könnyen elsajátítani, gondolj bele hogy vannak olyan pontok a testen ahova elég egy gyenge nyomás és az ellenfél összeesik, mégse tudod eggyiket sem.
2017. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát , kevés technikát tartalmazó keleti stílusok melyekre kíváncsi vagyok . Magam is tudom hogy attól mert valamiben pl nem 500 technika van hanem csak 70-80 azért még nem lehet megtanulni röpke 2 év alatt
2017. jún. 1. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A Baji Quan viszonylag hamar hatékonnyá válik, ha jó az oktatás. Bár ha tovább tanulod, akkor marha összetett tud lenni az is, de amit harcban szeret használni az tényleg csak pár, nem túl nehéz technika.
2017. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 1. 15:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Uhm és van olyan is ami nem " made in china" ?
2017. jún. 3. 18:44
 6/6 palilaci ***** válasza:
74%

Thai box (ez keleti es harcmuveszet csak vannak belole versenyek es inkabb arra keszulnek), Judo (szinten keleti, a japan ju jutsobol fejlodott ki)

Kb. fel-egy ev alatt mar hasznalni is tudod oket. Persze ha van minimum heti 2-3 ketoras edzes.

De az ilyen tradicionalis csing csungok alapbol kiesnek. Mondjuk en a hung garral szemezgetek, csak egyedul Pesten oktatjak es ott is min. 2-3 ev mire tudsz valami hasznalhatot.

2017. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!