Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek melyik öt F1-es...

Szerintetek melyik öt F1-es pilóta a leggyengébb?

Figyelt kérdés

Kezdve a legrosszabbtól:


Én el is kezdem:

1. Palmer

2. Wehrlein

3. Sainz

4. Vandoorne

5. Ricciardo



2017. jún. 26. 17:51
 1/4 MrPifta ***** válasza:
100%
cc... Egy ötszörös futamgyőztes és egy DTM-bajnok is van a listádon valamint az a személy, a legdominánsabb idényt produkálta a GP2-ben. Wehrlein helyett Erikssont mondanám. Vandoorne eddig az F1-ben nem sokat mutat, de mindenki látta a GP2-ben, mennyire ügyes a srác. Ricciardo lehet talán Strollt.
2017. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%

Wehlein, Ricciardo és Sainz? Ember te mit nézel, mert tuti, hogy nem ugyanazt, amit én, az biztos!


A mostani mezőnyből:


Palmer és Ericsson -két guruló pénzeszsák, csak Palmer nem szimplán lassú még szereti is törni az autót, míg Ericsson csak konstansan lassú

Stroll most attól, hogy mázlival lett egy dobogója még nem esek hasra

Kvyat -csak azért nem vágták ki teljesen az F1-ből, mert egyrészt orosz pénz áll a házhoz, meg jelenleg nincs igazán tehetséges utánpótláspilótájuk a Red Bull junior programban.

Vandoorne -de ezt szigorúan az idei szezonja alapján mondom, amúgy sokkal jobb pilóta ő csak ezzel a Mclarennel nem állt össze jól a csomag eddig.

2017. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanaz a listám mint #2-nek, azzal a különbséggel, hogy Vandoorne szerintem simán gyenge, és semmivel sem jobb pilóta, mint aminek látszik.


A GP2-t egy igencsak fos mezőny ellen nyerte második nekifutásra. Sőt, az már a harmadik éve volt erős junior autókkal, mivel a 3.5-ös Renault-val is volt előtte egy éve, ahol a nála fiatalabb Magnussen megverte. A kettő között meg az abszolút nyomorék Palmertől kapott ki...


A 2.0-ás Renault-t is csak másodjára nyerte meg, egy hajszállal a nála két évvel fiatalabb, újonc Kvyat előtt. Állítom, hogy Vandoorne már jövőre se lesz a Forma 1-ben. Kivéve persze ha nem tudják lecserléni a Hondát, mert akkor nem lesz normális pilóta, aki hozzájuk igazol, és kénytelenek lesznek beérni a Vandoorne féle töltelékkel.

2017. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Palmer és Vandoorne érthető a listán, a többiek egész egyszerűen elképesztő hogy kerülhetnek rá, legfőképpen Ricciardo, aki a mezőny egyik legjobbja.


Nekem a top 5 leggyengébb pilóta:

1. Palmer - ez szerintem nem is kérdés, ebben elég nagy az egyetértés az emberek között, nem értem hogy nem rakták még ki.

2. Raikkönen - igen, jól olvassátok. A mezőny legjobb autójával dobogóra is alig állt még idén, egyre romlik a teljesítménye, évek óta nem értem mit keres a mezőnyben, már a középmezőny szintjét sem üti meg, egy átlagosan gyors autóval tök utolsó lenne. Csak a rajongói meg a neve tartjk a Ferrarinál meg úgy összességében az F1-ben.

3. Ericsson - nem nagyon mutat semmit évek óta, nagyon ritkán kisebbeket meg-megvillan, de az kevés. Ő is a pénze miatt van benn.

4. Kvyat - ő már egy fokkal jobb mint Ericsson, ő gyakrabban villog, ezzel együtt elég labilis versenyző és mostanság inkább a rossz mint a jó hétvégéi dominálnak.

5. Ide az egyik Haas pilótát raknám, talán Magnussent, ő amolyan átlagos, annyira nem rossz de kiemelkedőt sem alkotott. Grosjean kicsivel jobb, ő tavaly és idén a fékek miatt szenved nagyon, előtte azért nagyokat ment.

6. - tudom hogy csak 5-öt kértél, de még én a többször megemlített Vandoornet is elhelyezném, méghozzá ide. Egyelőre nem villog, sőt elég gyenge szezont fut, de szerintem ez főleg a McLaren-Honda szenvedésének tudható be. Vele még várnék.

Ha még 7.-et is kéne mondani, Massát írnám, már ő sem a régi, utána jönne Grosjean, Stroll (őt nagyon alulértékelik a mai napig), ezek után pedig már a jó pilóták jönnek, akik közül én személy szerint Vettelt tartom a legkevesebbre, ő főleg a kocsiknak köszönheti az eredményeit.

2017. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!