Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egyesek miért zsákolnak...

Egyesek miért zsákolnak tudatlanul?

Figyelt kérdés
Komolyan kiveri a biztosítékot amikor ilyen kis senkik meg kondisok vesznek egy box zsákot és otthon legyezgetik, aztán azt hiszik hogy tudnak bunyózni meg küzdősportolók. Edzésre meg félnek menni.
2017. júl. 31. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én miért fáj neked, hogy ők otthon a négy fal között mit csinálnak?
2017. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az fáj hogy arcoskodnak hogy tudnak bunyózni miközben csak otthon a zsákot legyezgetik.
2017. aug. 1. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:

egyszerű.

ha szembesíteni akarod csináld ezt-

figyi halottam,hogy tök jól tudsz bunyózni.

mutatnál nekem is pár dolgot,mert semmit nem tudok.

belemegy.

aztán amikor rajtatok a kesztyű,meg zsákoltatok kicsit akkor felajánlod,hogy-összeütünk kicsit?-

innen meg már nincs visszaút,aztán szétba-szod.

ne egyértelmű kihívás legyen mert abba az ilyenek nem mennek bele,hanem szépen előadod a sutát,hagyod okoskodni,had élje bele magát hogy ő az edző.

aztán amikor már nyeregben van és már nincsen hova menni,akkor szembesíted.

2017. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Korbács ezt egyszer megcsináltam.

Tipikus kondis, fehérjés gyerek aki zsákolgat és már boxolónak hívatja magát.

Direkt nyaltam neki, hogy "jajj te 20 kg-al nagyobb vagy, meg bunyózni is tudsz, én bezzeg meg semmit nem tudok, csont és bőr vagyok, kondim sincs."

Ő meg már égett a vágytól hogy mindjárt elverhet, persze mondogatta hogy vigyázni fog rám, de a haverok már készítették a telót videózni, hogy majd később menőzzön.

Na aztán elkezdtük.

Na itt kiadtam az 5 év boksz tudást, még ütni sem bírt, csak menekült, bár ha ütött volna is kivédtem volna lazán. 1 perc után már "jajj hagyjuk stb"

Orra-szája vérzett.

Kesztyű nélkül már k.o. lett volna.


Ennyit ér az otthoni zsákolgatás meg a kondi.

2017. aug. 1. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, hát vannak ilyenek is, én is csak mosolygok rajtuk.

Vannak olyanok is, akik egyszerű kardio edzés miatt püfölik. Sőt, van kimondottan ilyen, főleg hölgyeknek, zsákoló edzés.

2017. aug. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 paper_chaser ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, ha otthon zsákolgat, csak ne arcoskodjon.
2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ezek a kondisok azthiszik hogy a küzdősportok szarok, aztán sípcsontal ráteszel egy combost oszt összecsuknik, ha meg ő teszi nagy erővel bicegni fog :'D
2017. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
paper_chaser-el egyetértek, szerintem sincs semmi gond azzal, ha valaki vesz egy zsákot magának és üti.. Sőt, kicsit mindenképp nő az állóképessége stb. A baj tényleg azokkal van, akik arcoskodnak, de ilyenből meg ismerek olyat is, aki küzdősportra jár.. na, neki szabad? Szerintem az arcoskodással magával van baj, nem azzal, hogy zsákot üt otthon, vagy edzeni is jár.
2017. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!