Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes elkezdeni boxolni?

Érdemes elkezdeni boxolni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Mindenképpen.
2017. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 royalty válasza:
Erőszakkal meg akarod verettetni magad ? akkor hajrá
2017. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
royalty, mi a bajod?
2017. szept. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 royalty válasza:
Meg ette valaki a yogobellám
2017. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor én is mufurc lennék, így már értem. Ettől függetlenül hülyeséget ne beszélj azért.
2017. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Harci tudás nélkül is ki lehet keveredni egy-két szorul helyzetből. De testmozgásnak jó sport.
2017. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Harci tudás nélkül is ki lehet keveredni egy-két szorul helyzetből."


Ki hát, de mégis miért rossz az, ha ott van a képessége arra is, ha küzdeni kell? Miért gondolják itt azt emberek, hogy hogyha egy küzdősportolóba belekötnek, akkor az előbb üt, aztán kérdez? Egyszerűen annyira primitív ez a gondolkodásmód. Mindenki előbb békésen akarja lerendezni, de ha azt nem lehet, akkor ott van a harci tudás, ami a B terv. De, ha nincs B terv, akkor haljon meg? Szóval egyszerűen nem értem ezt a gondolatmenetet.

2017. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak azért írtam, mert gondolom az önvédelem érdekli, legalább 10-ből 9 kérdést emiatt tesznek fel, ha boksz a téma. Valóban jó, mert 4 ütés, ha van hozzá még egy kis érzéke is, akkor kézzel nagyon veszélyes lehet.

De szerintem emiatt nem kell feltétlen eljárni edzésre, mert több emberrel nehéz elbánni (3-4 ember vagy több), meg ha belekeveredik egy bunyóba nem azt nézik ki kezdte, hanem mondjuk lemegy egy 1-2 (balegyenes, jobbegyenes) kombinációtól a kötekedő és mondjuk bevágja a fejét és nem kel fel, akkor a kérdező lesz bajban.

Erre még rá fog tenni a bokszmúltja.

És igen,igen, elhiszem, hogy egy küzdősportos is kidumálja magát persze. Én is ezt tanácsolom első lépésnek. Aztán ha minden kötél szakad, akkor üssön. De csak akkor, ha tényleg kell.

2017. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg még annyi, hogy aki tényleg tud ütni, az egy tapasztalatlan kötekedőt le tud ütni egy-két ütésből. Ezért írtam a létező legegyszerűbb kombinácót.
2017. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!