Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkás kérdés. Hogy éri...

Gördeszkás kérdés. Hogy éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni gördeszkázni, de egyenlőre a deszkaválasztás előtt állok. Cruisert szeretnék választani, mert a rosszabb minőségű utak miatt ezt alkalmasabbnak találom közlekedésre. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan jövök ki hatékonyabban? Ha magamnak állítok össze egy gördeszkát, vagy ha egy komplettet veszek? Egy kezdő számára először jobban megéri egy felszereltet venni? Én 10-20 ezret szánnék rá, ti mennyit ajánlanátok?


A válaszokat előre is köszönöm!

18/F



2017. okt. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdőként jobban kijössz, ha egy össze szereltet veszel, később, majd ha több, mint egy éve csapatod, akkor érdemes pót alkatrészeket venni és úgy össze állítani egy minőségibbet. Egyébként milyen cruiser-t szeretnél? Műanyagot vagy fa deszkásat?
2017. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyértelműen fára gondoltam.....nemhiszem, hogy bízni tudnék a műanyagban :D köszi a választ!
2017. okt. 11. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Tessék, ez a legújabb típus: [link]
2017. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezt én is néztem :D
2017. okt. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!