Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A K1 mire épül?

A K1 mire épül?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy komolyabban a kick-boxot vagy ami még ebbe tartozik tanuljuk.

2017. okt. 21. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A K1 egy szabályrendszer állóharcosok számára.
2017. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jah.

egy szabályrendszer.

a thai boxhoz áll a legközelebb,ami a különbség-

nem szól zene a meccsek alatt.

tilos összekapaszkodni és dobást indítani.

nincs könyök ütés.

nem lehet befogni a fejet és úgy térdelni.

3 menet van,egyenlőség esetén lehet 2 menetet hosszabbítani.

kb ennyi,amúgy meg csődbe ment a k1 szervezet,de a szabályrendszere megmaradt és rendeznek belőle mérkőzéseket.

2017. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy azért kérdeztem, mert mi kézzel nagyon sokat edzünk és a rúgásokat nem annyira tanuljuk.
2017. okt. 23. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyesmi akkor szokott lenni,ha az edzőnek feltűnik,hogy nagyon le vagytok maradva boksztudásban.

ez csak annyit mutat,hogy valószínűleg jó az edződ.

én is láttam már olyan önvédelmi edzést,hogy lement egy vendég edző,nézte az ökörködést,majd azt mondta jézusom mi van itt,és utána 1 hónapig kb bokszedzéseket tartott a tanulóknak,mert a többség az alap ütéseket sem tudta szabályosan végrehajtani,vagy normális alapállása sem volt.

2017. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Akkor jó volt az edző. A K1 alapja, a jó boxtechnika.
2023. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!