Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti mit gondoltok erről? (Parkour)

Ti mit gondoltok erről? (Parkour)

Figyelt kérdés
Én az előző iskolámban a régi legjobb barátommal bajkeverők voltunk.A bajkeverőt úgy értem, hogy folyton izegtünk mozogtunk, benne voltunk a harcokban, magas helyeken mászkáltunk, olyan mozdulatokat csináltunk mint amiket a parkourban használnak. Nem rég kiderült, hogy mindenki úgy gondolta, hogy mi parkourozunk. Tudjuk, hogy mit jelent az, hogy parkour, nem vagyunk hülyék. Az a kérdésem, hogy szerintetek lehetséges-e az, hogy valaki tudjon parkourozni csak úgy, magától, mindenféle felkészülés/tanulás/edzés nélkül? Mert mi azt csináltuk. Még videókat sem néztünk róla. Eszünkbe sem jutott ilyesmi.

2017. nov. 2. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Magad is találhatsz ki trükköket a parkourban , nincsenek kőbe vésve a mozdulatok . És fizikumtól függ hogy képes - e rá valaki . De mégis azt mondom hogy az alapokat el kell sajátítani . Az ilyen mászkálás ugrálás még nem kell hogy parkour legyen ( Amúgy a parkour lényege hogy minél gyorsabban juss el A pontból B pontba . ) A freerunning az a verzió ahol a látvány nagyon fontos szerepet kap . Na összegezve nem mondanám parkournak amit csináltatok , hanem csak ugrálásnak , mászkálásnak . Most ha valaki bele tud rúgni a labdába és nem esik el a saját lábában az sztárfocista ?
2017. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rám is azt hitték, hogy parkouros vagyok :D

De ezk kb. 10 évesen volt :D:D:D

2017. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem csak velem történik ilyesmi... :D
2017. nov. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!