Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Rendelt már valaki az AirsoftG...

Rendelt már valaki az AirsoftGI nevű oldalról? Melyik fegyver jobb?

Figyelt kérdés

Az első fegyveremet szeretném megvenni és 2-t néztem ki $165 árkategóriában. Mind a kettő M4 csak a gyártó más.

G&G: [link]

Classic Army: [link]

Tudom hogy egy kicsit drága és hogy sokan lebeszélnének róla, mert hogy Kezdő fegyvernek minek? Mivan, ha nem tetszik a sport..?

Ha nem teszik akkor eladom és ha bukok is rajta egy kicsit, ugyan ott vagyok, mintha béreltem volna egyet és legalább ezt is kipróbáltam és kihúzhatom a bakancs listámról.


Nos amint láthattátok, mind a 2 fegyver az AirsoftGi nevű oldalon van és egy kis segítségre lenne szükségem azoktól akik már rendeltek innen.(mennyire megbízható, mennyi a szállítási költség, van-e valami kedvezmény bizonyos ár fölött, stb..)


A válszotokat előre is köszönöm! :)


Ja és ha leszavaznátok a fegyvereket vagy az oldalt akkor tudnátok mutatni valami olyan fegyvert ami könnyebben beszerezhető, minőségi, jól testre szabható és nem CYMA AK?


Mégegyszer köszönöm!



2017. dec. 2. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Oké ha ragaszkodsz az M4-hez itt minden választ megtalálsz.


[link]


Ha elolvastad olvasd el az oldal többi cikkjét is nagyon hasznos bár néhol elavult.de olyan kérdéseket válaszol meg amikre nem szeretünk válaszolni mert mindenhol le van írva.

ha tudsz a cyma AKról az jó mert utána olvastál grat.


a taiwangun és a gunfireről a nállunk népszerű oldalak. én is ezeket javaslom. még talán posta nélkül is megúszod kövihétre itt van.

2017. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább európai boltból nézz, mert jó eséllyel adót meg vámot kell majd fizetned rá. Az áfa 27%, ami eléggé megdrágítja, meg szerinrem a posta is, európai boltból rendelve a végén sztem sokkal olcsóbbra jönne ki.
2017. dec. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm megfogadom a tanácsokat. 👍

#1 Köszi, hogy elküldted az oldalt, tiszteletben tartottad az igényeimet és nem voltál lekezelő csak mert még nem vagyok annyira képben! :)

2017. dec. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!