Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot kezdjek el?

Milyen küzdősportot kezdjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Én egy 14 éves fiú vagyok.

Tegnap gördeszkával mentem haza a suliból,de út közben megtámadott egy 6 főből álló cigány banda(Nagyjából ugyanannyi idősek lehettek)

Lelöltek a gördeszkáról,és elkezdtek rugdosni.Az egyik el is lopta a deszkám.Csak tűrtem az ütéseket,mert tudtam higy ebből már jól nem jöhetek ki.Aztán abbahagyták és elfutottak.

Ma is nem mertem egyedül hazamenni,ezért taxit hívattam anyukámmal.

Nagyon félek,már most azon parázok hogy mi lesz hétfőn.

Szeretnék elkezdeni valami küzdősportot.

Valami olyasmit,ami izmosít,megtanít rendesen bunyózni,és lehet vele fogyni.

A válaszokat nagyon szépen megköszönném!



2017. dec. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is feljelentést kéne tennetek.


Küzdősportokból pedig az ökölvívást ajánlom. Az viszonlyag rövid idő alatt képes használható tudást adni, és testmozgásnak is nagyon jó.

2017. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. dec. 8. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ökölvívás ami tényleg neked való , valamint én is támogatom a feljelentést . Ha van lehetőséged akkor érdemes lenne a box mellé beiktatni egy defendo vagy kali edzést is . 6 főből álló banda ellen ugyan nemigen van esélyed ( senkinek sincs , max lőfegyverrel ) . De nagyban segít a helyzeten ha nem vagy könnyű prédának tekinthető.
2017. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azt tanácsolom, hogy ne deszkázz egyedül, legyen neked is 6 fős bandád, ha több az se baj, de olyanok, akik nem ijednek be, hanem ha kell felveszik a kesztyűt.

És tegyetek egy feljelentést meg kezdj el bokszolni.

2017. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!