Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó árban lévő, jó ár-érték...

Jó árban lévő, jó ár-érték arányú airsoft mesterlövés puskát keresek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jó minőségben keresek mert airsoft meccseken használnám, ezért elég jó lenne ha viszonylag erős is lenne.

#Airsoft #Sniper #jó ár-érték
2017. dec. 22. 12:32
 1/3 anonim válasza:

Szia,

Először is jobb ha tudod hogy az airsoft mesterlövészet nem olyan könnyű mint ahogyan egyesek gondolják de ha mégis ezt akarod akkor tudod segíteni.

Nekem van ilyen egy well mb03 mesterlövész puskám, kb 25 ezer forintért lehet kapni.

Alapból 370 fps tehát tunningolni is kell (egyébként minden puskát tunningolni kell ugyanis a gyártók direkt gyengére csinálják hogy megvedd bele a tunning szettet.

A hop up jó de nem árt cserélni. így kb az egész tunning 20-25 ezer forintra jön ki.

De ha esetleg más fegyverre vágysz akkor nézz körül a taiwangun nevű oldalon. Ők olcsón minőségi cuccokat adnak.

2018. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsón nem jössz ki belőle. A tisztességes mesterlövész ára 80000 forintnál kezdődik és még utána tuningolni kell megint ennyivel. Azt, hogy 100 méterről leszeded a célpontot felejtsd el mert én 80 méternél messzebb lövő fegyvert itthon nem láttam. Csak, hogy tudd az AEGeknek alap elvárható lő-távja az-az 50 méter, de sokaknak tudja a 60-at. A mesterlövészeknek és gyakran csak ennyi. Illetve a 80-hoz már nagyon durván tuningolva kell lennie és ez még csak az, hogy képes ellőni odáig. Célba találni már egy másik dolog. Szeles időben nem tudsz játszani. Ha elvéted halott vagy, mert neked van a legkisebb tűzerőd a játéktéren. Akik ezt a fegyvernemet űzik azoknak ez stílus mintsem valódi előny. Konkrét puskát én nem tudok mondani, de bár általános dolgot azért igen.

A rúgósak a legpontosabban. A legtöbben ezt használják. A gázosok veszett erősek [ez nem jelenti azt, hogy messzebbre lőnek] senki sem fog szeretni ha ilyet használsz. [legalábbis akiket eltalálsz] Könnyű vele balesetet okozni. Meg van az elektromos. Ez legfeljebb azért jó mert néhány modell képes fél-automata módban lőni vagy akár automatában is anélkül ,hogy bajlódni kéne a felhúzás időigényes ceremóniájával. Megbízhatóság terén ez a megoldás van középen.

2018. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vehetsz Cyma VSR-10-et 34.000 -ért, még hozzá egy jó távcsövet 10.000 -ért, és egy rendes tuningot bele, hogy értelme is legyen 100.000-110.000-ért.

Így érdemes gondolkodni a sniperben. Így 150-160 körül meg is állhatsz. Ha nincs rá ennyi pénzed, akkor AEG-et javaslok.

2018. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!