Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a különbség a Siklóernyős...

Mi a különbség a Siklóernyős A és B vizsga között?

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyat, hogy csak B vizsgával repülhetsz egyedül egyedül... igaz ez?

2018. febr. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom hogy a B-s jogsival 5 személyes siklóernyőt is vezethetsz 3500kg össztömegig. Ha van rajta vonóhorog akkor könnyű utánfutót is húzhatsz
2018. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ! Még egy kérdés... 16 éves leszek Júniusban, és el szeretnék most már kezdeni egy tanfolyamot... (Alapfokút) meg tudom ezt tenni ennyi idősen?
2018. febr. 6. 20:15
 3/4 anonim válasza:
Elaon jot nevettem. Kerdezo ha tenyleg ilyen hulye vagy, ez nem a te sportod. Nagyon észnél kell lenni. És a kulonbseg a vezetett ernyoben van, az A sokkal biztonsagosabb de lassabb nehezebben manoverezheto, a Bs ernyok gyorsabbak konnyebben manoverezhetok, de konnyebben átis esik, és ezeket a helyzeteket megis kell tudni oldani ott fent, nemszívesen dobálja az ember a mentőernyőt.
2018. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen igaz.
2023. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!