Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ijászkodni szeretnék hogy...

Ijászkodni szeretnék hogy válasszák ijjat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ennek a menetét használtan szeretnek végülis csak hobbinak kell, de egy 23 éves 1.77 magas átlagos srácnak milyen Csigás ijjat érdemes venni

2018. márc. 5. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Szia. Csigákat semmiféle képpen se. Az egy haladó kategóriába tartozó íj. Én egy sima íját ajánlok első íjnak egy olyan 28-32 fontosat (font az íj felhúzásának nehézségét jelöli) (egy fix íjon minél kisebb az ideg annál nagyobb font) Illetve nekem van eladó íjam l. Írj privátot ha érdekel. Remelem tudtam segíteni.
2018. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csiß ***** válasza:
Csigás íjhoz kell izomzat,mert ott kb 50 font húzóerőnél kezdődnek az íjak (ok, mikor átbillen a csiga,akkor már csak kb 30%-a) :) Lehet egy egyszerűbb tradicionális íjászattal kéne kezdened.Besétálsz egy üzletbe és adnak pár íjat,hogy próbáld ki.Ha Budapesti vagy,akkor a csodaszarvas íjászüzlet jó választás lehet.Barátságos eladó,nagy választék. www.ijaszat.eu
2018. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!