Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érzel úgy, hogy néha baráti...

Érzel úgy, hogy néha baráti verekedésre van szükséget, hogy levezesd a feszültséget?

Figyelt kérdés
Azt érzem ez segítene, mert változatosabb mitha a zsákot püfölnégd. Nincs tesztoszteron túltengésem, lány vagyok.

2018. márc. 16. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

rendszeres nemi élet mellett ritka az ilyen érzés...

talán próbáld ki hátha javul a helyzet:)

2018. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 palilaci ***** válasza:

Nem erzek ilyet. Meg egy barati verekedes nem a legjobb modja a stressz levezetesnek.

Ki kell iktatni az eletbol az ilyen stresszforrasokat, amik ekkora feszultseget generalnak, mert ez a legcelszerubb megoldas.

2018. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Boxrec ***** válasza:

Járj küzdősportra.

Az nagyjából megoldja, plussz nem leszel áldozat.

2018. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érettségi előtt vagyok, nem tudom kiiktatni :(
2018. márc. 18. 09:05
 5/5 palilaci ***** válasza:

Nagyon sokan tulkapjak az erettsegit. Ez nagyreszt a tanarok "hiabaja" is.

"Megfogtok bukni!" "Erettsegin a szobeliig sem jutottok el" "Majd majusban nem fogjatok ilyen jol erezni magatokat"

Ismeros? En tavaly erettsegiztem. Fontos tudni, hogy muszaki suliba jartam, de kb 15 eves korom ota elelmiszermernok vagy dietetikus palyara keszultem. Ebben megjobban megerositett az, hogy borzalmas volt az oktatas az elso 2 evben mind elmeletben es gyakorlatban. Mivel az uj szakoktatasi rendszerben mi voltunk az elsok, igy nekunk mar csak 4+1 ev volt a suli a 4+2 helyett. Erettsegin kotelezo volt 5.nek valasztani a szakmas tantargyat (elektronika-elektro technika). 3.ban uj tanart kaptunk, aki megprobalta a 4 eves anyagot 1,5 ev alatt leadni plusz felkesziteni erettsegire.

Tavaly ilyenkor ugy alltunk hozza, hogy semmit nem tudunk, bukta lesz. Mindenki felt, a szakmas mintafeladatsor meg nem volt elerheto igy a tavalyiakbol keszultunk.

Tudod aprilisra megvaltozott a hozzaallasom. Nem idegeskedtem miatta. Ugy alltam hozza, hogy 4 eve tanulok itt, nem hiszem, hogy ne tudnam megcsinalni.

Najo a matektol kicsit feltem, ra es paraztam rendesen, igy hat leblokkoltam, de aztan az irasbelin az utso fel oraban vegul sikerult magammal kezdeni valamit.

A tobbit leszartam. Pl magyarbol utalt a tanar, en is ot, egy fassagnak tartottam az egeszet, kit erdekel mit gondolt a kolto es tarsai, nem keszultem ra semmit, felevkor eppenhogy atmentem (mondjuk ez nem kovetendo pelda) aztan az erettsegi 82%os lett. A matekot akartam a legjobbra es az lett a legpocsekabb ami meg nem erdekelt, az a legjobb. A szakmas erettsegin felcsatoltuk a szopoallarcot, mert koszono viszonyban sem volt a regebbi erettsegi feladatokkal. Elektronika helyett villamosipari ismeretekbol lett az erettsegi es olyan tantargy anyaga is volt benne, amit 4.ben kezdtunk el tanulni. Hozzateszem, az osszes szobelim max pontos lett, pedig szakman kivul egyikre sem keszultem. De hidd el nekem, ha ott leszel, a tanarok sem ugy fognak hozzaallni, hogy na itt most ugy szivatom ahogy tudom. Felteve ha normalis voltal veluk az elmult par evben.

Tehat a tanulsag? Ne idegeskedj miatta. Mert ugyis meglesz. Az meg hogy milyen lesz, az rajtad all. Visszagondolva egy vicc volt az az erettsegi, pedig nekunk 40 szobeli tetellel tobb volt mint egy sima gimisnek. Aztan ugye ott volt az elektro, ami egy fizika-matek keverek.

Ne az erettsegi miatt felj, majd raersz idegeskedni az egyetemen, ám a legendekkal ellentetben ott sem kotelezo megbukni. Aki tanul becsuletesen, es nem egy kaves kanal szintjen van, akkor az lediplomazik. Gondolom ha aggodsz az erettsegi miatt, akkor oda keszulhetsz valami kemenyebb szakra. Ha mar ilyen celjaid vannak, tuti jok a kepessegeid, tehat nem lesz gondod az erettsegivel.

2018. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!