Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák miért erősebbek mint...

A romák miért erősebbek mint a magyarok, főleg itt a verekedésre gondolok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 09:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem erősebbek csak vérmesek...mert mondjuk ha verekszel velük mivel te gondolkodsz nem akarsz bajt..nem utöd meg úgy vagy próbálsz csak védekezni de ő meg egyből üt és nem csak lökdös vagy ilyesmi ezért ő már előnyben van.Szerintem legalább is.. A másik meg az hogy lehet hogy ők többen vannak akkor ha meg nyerésre is állnál nincs esélyed mert akkor rádmegy a másik is...En mar verekedtem egy roma nővel ő nálam idősebb volt 30 éves én akkor még csak 14...és nagyon kikapott tőlem de eloszor hagyták aztán amikor már nagyon megvertek rámjöttek a barátnői sőt még a férje is megütött.Engem nagyon megviselt akkor mert én nem vagyok ilyen de hát kénytelen voltam megvédeni magam de persze nem győzhettem.
2015. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami verekedéseket én láttam és hallottam magyar és cigány nők között ott szinte kivétel nélkül a cigány nő nyert. Szerintem tapasztaltabb verekedők lehetnek, mert kiskoruk óta ütik egymást a testvéreikkel...
2015. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Relatív az erősség, nagyon sok minden közre játszik. Mivel például 8. osztályban is lehet 17-18 éves roma srác és evidens, hogy erősebb a 14 éveseknél. A másik meg, hogy kiskoruk óta így szocializálódtak, nem volt követendő felnőtt példa, kis korban is eltanulhatják a 'támadó' mozgásformát, és végül a félelem érzetük sem akkora, mivel ők többen vannak csoportosulva így nem félnek a következményektől..


UI: Nem vagyok rasszista, akinek nem inge ez a fajta viselkedés, nem veszi magára.

2015. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kemények, csak akkor ha vannak minimum ketten. Volt egy cigány osztálytársam, hatodikban jött volt vagy 15 éves, úgy félt, hogy meg se mert szólalni, remegett a keze, rosszul volt, dadogott, minden baja volt, az órára se mert bejönni, mert félt mindenkitől. Ha hozzászóltunk teljesen meg volt szeppenve. Erre megyek az utcán és pont őt láttam. Ott volt valami szintén roma haverja, cigiztek, köpködtek és hangosan anyáztak, úgy, hogy minden harsogott.

Verekedésbe általában azért jobbak, mert nincs xbox, tv meg számítógép, általában kint fociznak meg ütik egymást meg kötekednek másokkal. A környékünkben is laknak romák, a programjuk pedig abból állt régen, hogy bicikliztek és belekötöttek az élő fába is. Ha meg fociztak, az is retardált módon történt. Például ha szerintük valaki nem passzol, önzősködik a labdával, akkor azt jó esetbe elküldik a francba, rosszabb esetben megverik. Akár roma, akár magyar.

Ráadásként már kb. 10 évesen gyúrnak, vagyis edzőteremben súlyokkal edzenek, habár azt is retardált módon.

A roma osztálytársam, már nyolc évesen gyúrt, a testvérei meg állandóan kékre-zöldre ütötték, amíg kicsi volt. Szóval megszokta a verést.


A magyar gyerekek meg általában felnőnek egy kellemes családi közegben, apu dolgozik, anyu dolgozik, egyedül van otthon a gyerek, tehát gépezik. Testvére ha van, akkor azzal együtt gépeznek. Ritkán verik egymást, a szülő nem üti a gyereket. Nincs is min meglepődni, ha helyben hagyják, hiszen soha nem volt konfliktusban része, fizikailag meg sehol sincs a támadókhoz képest. +a magyarok nem tartanak össze. Ha látja a többi, hogy x-et ütik, akkor végignézik messziről és nem segítenek. A romáknál ez fordítva van.

2015. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kisebb félelem érzet , jobb ritmuz érzék , és agresszívabbak
2015. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb verekedők, könyörtelenebbek és edzettebbek, a nőik is nem csak a férfiak!
2015. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ősidők óta mindent erőszakkal oldanak meg, nincs annyi intelligenciájuk,hogy vitatkozni is lehet.
2015. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg ők mondjuk 7 évesen lemennek bokszolni, teljes erővel, a magyar gyerek meg 14-18 évesen jön le, és kezdetben össze-vissza tojja magát!
2015. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A büszkeségük elég erős és az önbizalmuk is, el sem tudják képzelni hogy egy magyar legyőzheti őket.
2015. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert a magyar emberben van egy olyan érzet, hogy "na azért mégse kéne úgy megverni, hogy kórházba kerüljön". A románokba nincs. Persze vannak kivételek mindenhol.
2016. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!