Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő gördeszkás vagyok....

Kezdő gördeszkás vagyok. Milyen gördeszkát vegyek? ezek milyenek? Többi lent:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Szerintetek ezek jók?

Milyen árkategóriába nézzek?

kezdő vagyok.

Trükköket most kezdeném.

Jelenleg egy használt Powell Golden Dragon deszkám van.

Szeretnék egy újat,mert eléggé el van már használódva.

Ti mit tanácsoltok?

14/L



2018. márc. 28. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. márc. 28. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Jók, hát azt mondják, hogy a legdrágább gördeszka a legjobb minőségűbb, habár én nekem semmi bajom nem volt az alacsony árú deszkákkal. A mostani deszkádnak melyik része van már elhasználódva? Mert ha nem az egész, akkor elég csak abból az alkatrészből újat venni, ami el van használódva.
2018. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mostani deszkámban lévő ilyen csavarok(nem tudom,hogy pontosan mik) rozsdásak. És maga a deszka része reped.
2018. márc. 30. 11:06
 4/6 anonim válasza:
Az nem baj ha rozsdás. Viszont, a repedés az nagyobb baj. Ezek mind jók egyébként. De ha a használt deszkáktól se félsz akkor a Minden magyar deszkás nevű csoportot ajánlom, most hogy jön a tavasz sokan adják el. Esetleg még az is megoldás ha csak lapot veszel (és csavart, ha zavar hogy rozsdás), úgy olcsóbban megúszod. :)
2018. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*facebook csoport kimaradt. :P
2018. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 31. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!