Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások, ti, hogy ranultatok...

Deszkások, ti, hogy ranultatok meg gördeszkázni?

Figyelt kérdés

1. Tudnátok linket vagy tanácsokat küldeni?

2. Hogy tanultatok meg deszkázni?

3. Milyen volt elkezdeni? Ugye ti is sokat estetek?


Karácsonyra deszkát kértem a szülekmtől. Decatlonos. Tudom, hogy nem a legjobb de kezdésnek tökéletes.

Na szóval. Most jött be a jobb idő ezért neki állram gyakorolni. Az elindulás, kanyarodás megy. A megállást nagyon gyűrőm és az is fog lassacskán menni.

De! Trükk tippeket tudnátok adni? Mivel kezdjek? Ollival?

A lényeg az, hogy a tanácsaitokat, tapasztalaitokat is írjátok le kérlek!

Azt is, hogy milyen deszkátok van és, hogy milyet ajánlanátok.


12 éves vagyok



2018. márc. 30. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress deszkás haverokat.

Egyedül nem megy.

Egyedül nincs motiváció.

2018. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy kisvárosban élek és itt még skatepark sincs.

Mást nagyon nem ismerek. Ezért szeretnék pl.videókból ha lehetséges.

Amúgy meg lány vagyok és nem mernék fiúkkal társalogni vagyis odamenni hozzájuk.

2018. márc. 30. 20:36
 3/6 anonim válasza:
En is lany vok es deszkazok de trukkokre en is kivancsi lennek csak as a baj h haverjaim cros motoroznak azt azzal sokra megyek. De am nekem pennyboardom van. Azzal lehet trükköket vagy csak ezekkel a vastagabb deszkákkal ajánlott?
2018. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így elsőre:youtube-deszkás trükkök.

De tényleg egyedül nem megy.

Pl:màs làtja kivülről,hogy mit csinálsz rosszúl, ami te nem látsz mert épp másra figyelsz.

És ezt el is mondja.

2018. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utsó elötti vok: ha ennyira nincs senkid akk nezz meg par videot egszerubb trukkokrol probald meg,videozd le es akk latid magad kivulrol
2018. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A levideozom és làtom,hogy mit csinálok rosszúl csak akkor mükődik,ha minden trükk kivitelezésével és vegrehajtasával is tisztában vagy.

Az ha látod a problémát de nemtudod,hogy hogy csináld helyesen akkor ott vagy ahol a part szakad.

A másik,nem biztos,hogy jó pozicioból veszed.


A deszkás srácok pedig örülni fognak neked,és mivel lány vagy benázhatsz is,az "aranyos".

2018. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!