Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan lehetek bokszoló?

Hogyan lehetek bokszoló?

Figyelt kérdés
Mármint itthon szeretnék edzeni. Jártam bokszra de kileptem mert az edző nem foglalkozott velünk. Faluba lakok ezért nagyon messze lenne tőlem egy uj boksz edző (2busz átszállás) nagyon szeretnék vissza menni de a szüleim nem engednek olyan messze. Mostanság nagyon elhanyagoltam magam felszedtem vsgy 10 kg felesleget szeretnem magam rendbe hozni és elmenni egy jó edzohoz de addig is itthon edzenek. Mit tegyek hogy újra jó bokszos legyek
2018. márc. 31. 17:08
 1/4 Boxrec ***** válasza:
Hát otthon csak az állóképességedet meg az erődet edzd.Azt még edző nélkül is tudod csinálni. Mire visszamész legalább erönlétileg jó leszel, és csak a teknikával kell törődnöd.
2018. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivatásos, tehát profi akarsz lenni, vagy amatőr? Mind a kettő jó az állóképesség, edzettség stb. növeléséhez, az interneten találsz bőven anyagot arra, hogy hogyan erősítsd magadat, de mint boxoló egy idő után nem tudsz fejlődni. Egy zsákot otthon is fel tudsz szerelni. Esetleg másik edzőtermet nem próbáltál keresni?
2018. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Messze van
2018. ápr. 6. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha profi akarnál lenni, akkor semmilyen terem nincs messze. De egy olyan terem, ahol nem foglalkoznak veled, meg csak időfecsérlés. tudod, kérdés az is mit akarsz - és mennyire vagy tehetséges. Ha olyan lennél mint George Foreman 20 évesen, nem lenne kérdés - a mai mezőnyt végigvernéd pár év alatt.
2018. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!