Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol és hogy kezdjek airsoft-ozni?

Hol és hogy kezdjek airsoft-ozni?

Figyelt kérdés
Baján lakok, van-e a közelbe airsoft pálya?
2011. szept. 4. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy volt airsoftos vagyok, igaz én az ország másik felén élek és ott űztem ezt a sportot. Javaslom hogy kezdj eel körbe nézni az airsoftos főrumokon hátha találsz egy bajai csapatot vagy a közelben lévő airsoft csapatot, fontos hogy megtudd oldani a kiutazást, és lehetőleg ne 15 évesekkel teli társaságot találj, mert az csak bohóckodás. Az airsoft egy komoly sport aminek szigorú biztonsági szabályzata van amit a csapatod fog meghatározni, illetve ha meghívnak nagyobb játékokra 100-200 fős játékokra akkor ezeket kőkeményen be kell tartanod vagy többet nem mész oda. Hogy hogyan kezdd el. Javaslom hogy előbb vegyél egy fegyvert, lehetőleg ne full drágát mert még kezdőnek számítasz valami olcsó automata (elektromos) fegyvert javaslok neked ami arra jó hogy gyakorolj ismerkedj ezzel a sporttal, és megtanulj rá vigyázni kitakarítani stb.. Aztán válthatsz egy komolyabb felszerelésre. A legfontosabb a védőszemüveg, nos ugye boltokban árulnak védőszemüvegeket amik jókm meg kell hagyni de ha sajnálod rá a pénzt akkor munkavédelmi boltban vehetsz 350 Ft-ért műanyag védőszemüveget ami tényleg megvédi a szemedet igaz 4-5 alkalom után mehet a szemétbe mert könnyen karcolódik. Persze a legfontosabb egy teljes arcot védő maszk, ha hálós szemvédővel adják akkor alá kötelező a szemüveg mert a rácson képes a lövedék át hatolni tudom mert láttam ilyet. És a maszk leginkább épületbe szükséges mert akár a fogadat is ki lőhetik igen ez így van. Ha komolyabb csapatok oldalán kicsit utána jársz a dolgoknak te magad is láthatod hogy egy ilyen kis játék szer mikre képes valójában szóval csak óvatosan vele!!! A legfontosabb: 16 év alatt ne akarj sehova menni játszani. 16-18 éves korodig kötelező a szülői beleegyező nyilatkozat ami azt jelenti hogy a saját felelősségedre veszel részt ezeken a játékokon. 18 év felett meg ennek tudatába menj el játszani. Jó airsfotozást kívánok neked remélem tetszeni fog :)
2011. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!