Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Laza izületek megbélyegezték...

Laza izületek megbélyegezték életemet, mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

sajnos születésem óta már volt 2 db térdkalács kiugrásom, 1 vállkiugrásom, mellette csuklóm is ha erőből ütök képes kiugrani a helyéről majd vissza...


Egyszerűen össze vagyok emiatt omolva, mert 178cm vagyok és 82kg, van 41-es felkarom, hozzá 37-es alkarom és mégis a lazább izületeim miatt még kisebb ember ellen is elvérzek egy bunyóban... :(


Mit lehetne ilyen esetben tenni? Múltkor páromat se tudtam megvédeni 32 éves férfi létemre, mert ütés közben kiugrott csuklóm és utána 3-an összevertek és párom is kapott... :(

Rendőrségi ügy is lett belőle.


Mit lehetne tenni ezekkel a laza izületekkel, hogy megtudjam védeni komoly balhéban szeretteimet legalább?

Teljesen mély depresszióba zuhantam emiatt, öngyilkosság gondolata kerülget azóta.


Köszönöm válaszotokat!


32/F



2018. jún. 3. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Gázspray.

Csak a gyökerek verekednek. Nekem fekete övem van taekwondoból mégis a 30 évem alatt egyszer nem kellett használjam. De még ha kellene is, szerintem inkább elfutnék. Ha három ember kötekedik és te beállsz eléjük, hulye vagy. Már bocs, de ez az igazság. Ha meg is tudnád őket verni, akkor még inkább az lennél. Na abból lenne csak az igazi rendőrségi ügy. Meg a kórház, az elfajult eszközhasználat.

2018. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Itt nem 3 emberről van szó, legutóbbi esetről meséltem. De azért köszönöm a választ. 1v1-ben is elvérzek puszta kézzel és lábbal való harcban a laza térdkalácsom és laza csuklóm miatt... De inkább a térd a problémás nálam...


Erre mit tudtok mondani? Mivel lehetne ezt kompenzálni? Vagy ha megerősödnek a környező izmok képesek minimális szinten növelni az izület stabilitását?

2018. jún. 4. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem nagyon tudsz. Használhatsz ízületerősítő tablettákat, stb, de, ha már egy puszta ütéstől ki és vissza ugrik akkor szerintem azon már ez se segíthet.

Ahogy az első írta marad a paprikaspray és társai, utána a futás.

Írhatnánk azt, hogy hordj valami fegyvert, de félő, ha úgy csapódik be pl.: a vipera is attól is kiugorhat.

2018. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyarul temessem el magam, hogy többet nem leszek ütőképes, életképes férfi?...
2018. jún. 4. 15:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg marad még a könyökkel, alkarral való ütés talán?
2018. jún. 4. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lennél életképes férfi attól, mert nem bunyózol egyből?
2018. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azé annyira mégse vagy megbélyegezve ha van nőd
2018. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen utcai konfrontációk 99%-a elkerülhető. Verekedés abból szokott lenni, ha van két hülye, és egyik sem enged az értelmetlen kakaskodásból. Ha csak annyit mondasz, bocsi tesó, neked volt igazad, és elsétálsz, nem lesz verekedés, nem ugrik ki a csuklód. Aki ilyen sokat verekszik, arról nem tudok mást gondolni, mint hogy ő keresi a bajt. Úgyhogy bocsi, de nem foglak sajnálni, hogy öngyi akarsz lenni, mert nem verekedhetsz. Lehet lepontozni.
2018. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ne menj olyan helyekre, ahol esélyes a verekedés, de ha mégis belefutnál, dumáld ki magad? Nem attól leszel férfi, hogy játszod a Rambót, aztán meg összevernek valami jelentéktelen hülyeség miatt.


Vagy hordj fegyvert magadnál.

2018. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Igazatok van, nem éri meg a verekedés, hogy menőzzek...

Meg hiába lehet valaki erősebb vagy nagyobb elég egy rossz esés, és már megvan a baj.

Köszönöm mindenkinek!

2018. jún. 6. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!