Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft (jún 9. Szombat)...

Airsoft (jún 9. Szombat) militansairsoft, egy kis segítség?

Figyelt kérdés
Szóval haverokkal életünkben először mennénk airsoftozni, 0 tapasztalattal, illetve kb a wikipédia oldaláról tudunk pár kifejezést és kb ennyi. Szóval lenne pár kérdés. (Jó lenne ha olyan is segítene, aki már volt hasonlón, vagy rendszeresen kijár). 1) Ha bérelek fegyvert, de lőszer nem jár hozzá, akkor a helyszínen is tudok vásárolni BB-t, vagy vegyem meg külön előre? 2) Akinek van tapasztalata, kb mennyibe szokott kerülni a helyszínen a lőszer - ha van -, megéri ár/érték arányban, vagy inkább rendeljek előre lőszert? 3) (Szintén aki szokott kijárni játékokra: ) A helyszínen elmagyarázzák nekünk h hogyan működik a fegyver (hogyan töltsünk újra, mivan ha beragad egy lőszer, stb)? 4) Tapasztalatok alapján szerintetek egy kezdő játékosnak egy sima AEG típusú fegyverrel mennyi lőszert érdemes vinnie/vennie? Elég kb 1000 darab, vagy vigyünk többet azért? (Kb 8 órat leszünk kint, 4*2 órás körökben.) Válaszokat köszi :)

#kezdő #szombat #Airsoft #war game #militansairsoft #militans
2018. jún. 4. 09:28
 1/8 A kérdező kommentje:
5) Kb milyen vastagon öltözzünk szerintetek? (Fegyverbérléshez jár arcvédőmaszk, szóval az meg van oldva :D )
2018. jún. 4. 09:31
 2/8 anonim válasza:
TudDtok majd bb-ét venni, azt nem tudom milyen árban van, újoncoknak mindent elmagyaráznak, 1000 bb bőven elég lesz. Nem kell nagyon vastag ruha, jó ha mindenedet fedi. A bérelt fegyverekre azért készüljetek fel, hogy nem addnak egy nagyon jó játék élményt, kipróbálni persze jó.
2018. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pályától és a szervezőtől függ, hogy-hogy működik tőlük kérdezd meg. Ha bérfegyvert akarsz úgyis érdemes előre szólni mert sok helyre eleve csak akkor visznek ha oda szóltok a szervezőnek, hogy legyenek. Az, hogy a helyszínen árulnak-e BBt az más kérdés, de ha nem is szerintem le lehet dumálni a szervezővel. Ha vásároltok BB-t úgyis 3000 vagy 5000 pakban fogjátok, de igen 1000 db lőszer fejenként mindenképpen elegendő. A helyszínen biztos elmagyarázzák a dolgokat, ha beragad a lőszer tuti, hogy nem lesz vele semmi dolgotok. Vigyétek vissza a szervezőnek ő helyben helyre teszi vagy ad egy másikat, esetleg is-is. Hidd el senki sem hagyná, hogy egy vadidegen buherálja a drága fegyverét. Én azon ritka alkamakkor mikor olyan helyen vagyok ahol árulnak lőszert kb bolti áron adják. De azért ne hagyd, hogy lehúzzanak. Ha magadnak veszel BB-t csakis G@G vagy Specna Armsot vegyél. Ezek sokkal drágábbak a többinél de morálisan kötelező. A rossz minőségű BB-vel veszélyezteted a társaid testi épségét és a fegyvered élettartamát csökkented.
2018. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi skacok. Ma vettem BB-t, mert a wiki szerint 0,2-est ajánlanak kezdőknek, de a hivatalos oldalon később azt találtam, hogy a 340 es 370 FPS-es fegyverekbe 0,25-öst ajánlanak (Ak-47 és G36C). Szerintetek maradjon a 0,2-es, vagy mindenképp csereljem le 0,25-re?
2018. jún. 6. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Há? Miket írnak ott. 0.20 csak támogató fegyverek és pisztolyok használnak. Az előbbi azért mert a mennyiség és az ár a pontosság felett van. Az utóbbi meg azért mert azt bírja el, de egy AEGbe az túl könnyű. A legkisebb léágmozgás is elfújja. AEGBE 0.25 vagy 0.28-as kell. Mivel használt bérfegyvert használsz azt hiszem jobb ha 0.25-öset használsz, majd ha lesz sajátod akkor kitapasztalod, hogy bírja-e jelentős teljesítmény csökkenés nélkül a nagyobbat.
2018. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jó a 0.20 azok a fegyverek 180 fps-sel működnek, túl vannak használva célzott lövést alig lehet leadni velük.
2018. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?:)
2018. jún. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah, egész jó volt, az idő se volt rossz, bár az első 2 órában még esett, de oda se neki :D. Biztos hogy fogok menni még, csak nem nyáron ;) . A válaszokat és a segítséget pedig köszönöm.
2018. jún. 11. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!