Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez szerintetek jó edzés terv...

Ez szerintetek jó edzés terv lesz?

Figyelt kérdés

Igazából ami fontos hogy tudjak jól verekedni, meg legyen egy jó kinézetem-erönlétem és állóképességem.


Egy héten hétköznap bemennék 1-szer, max 3-szor boxolni:

Állóképesség növelés, erönlét, bunyózni tanulás végett, na meg egészség.


Hétvégén 1-szer bemennék egy box edzésre, amely szűk körűbb:

Itt a teknika jobban fejlődne, mert az edző jobban törődik egyénileg az emberekkel, meg itt is edzenem azért a kondim.


Egy héten 2-3-szor kondiznék:

Erő növelés, kinézetileg is rendbe tenném magamat, illetve kicsit zsákolnék meg futnék.


Edzenék itthon 2-szer:

Salyát test súllyal, súlyzóval, illetve edzeném az állóképességem és itthon is gyakorolnék bunyó teknikákat, illetve erősíteném a csontozatom a bunyóhoz (leginkább öklöm)


Meg talán más küzdősportokat is kipróbálnék (thai box, k1, systema ami érdekel, talán taekwondo)


Eddig bokszolok 1-2 éve, meg itthon néha edzek szabad illetve saját testsúllyal.


173-175 cm vagyok és 61 kg. Elég vékony, de van rajtam azért valamennyi izom meg kicsi háj is sajnos.


Ezzel az edzéssel azt szeretném elérni hogy jó állóképességem legyen, erős legyek, jól nézzek ki, bírjak a saját testsúlyommal meg külső súlyokkal is, az izomzatom félig kondis félig saját testsúlyos legyen (szóval keverék, ne full izom tömeg) emellett jól tudjak verekedni is azért, és a csontozatom is bírja a strapát, ne csak akkor tudjak ütni ha kesztyű van rajtam.



2018. aug. 25. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!