Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért félnek az emberek olyan...

Miért félnek az emberek olyan videók nézése közben, ahol valaki valami veszélyes dolgot csinál?

Figyelt kérdés
Ha már az a videó nyilvános, akkor valószínűleg semmi baj nem történt az illetővel. Azt valószínűleg nem fogják kitenni sehova, ha az illető megsérült, vagy meghalt.

#bungee jumping #ejtőernyőzés #hegyi kerékpározás
2018. szept. 1. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Simán kiraknak videókat, ahol az ember nagyot esett motorral igen komoly tempó mellett.


De ha tudom, hogy megússza, akkor is rossz lehet nézni az ilyesmit. Még ha fikció, akkor is rossz lehet. Vannak érzékenyebb emberek e téren...


Amit én magam nem csinálnék, azt nekem sokszor rosszul esik nézni, még akkor is, ha teljesen biztonságos, de nekem extrém tériszonyom van :D

Hátul ülni motoron is rossz volt, amíg nem tudtam magam vezetni, ijesztő volt, pedig én kifejezetten óvatos, lassú motoros mögött ültem. Nem tehetek róla, ilyen érzéseim vannak és kész.

2018. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan durva videók is vannak neten amit nem szeretnél látni,nem is videok inkább gif ek hogy csak ne a youtubon keress
2018. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj fel best gore-ra.
2018. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!