Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi tegyek, hogy végre eljusson...

Mi tegyek, hogy végre eljusson az agyáig, LE TUDOM GYŐZNI HARCBAN?

Figyelt kérdés

Van egy degenerált gyökér ismerősöm, akibe semmi megértés nem szorult. Nem fogja fel, hogy a harcművész múltammal vs. az ő nulla önvédelmi tudásával képes vagyok kiütni. Meggyőződését azzal magyarázza, hogy én lány vagyok, ő meg fiú.

Mind2en önfejűek vagyunk, nem engedünk az igazunkból, emiatt lehülyézzük egymást.

Egyelőre egy serülés következtében még nem tudom bebizonyítani neki az igazam, ami konfrontációhoz vezet.


2018. okt. 7. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát LÁNY vagy és "harcművész múltad" van? Aha, ok...
2018. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te amúgy leszbikus vagy, hogy ennyire kemény vagy?
2018. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

G.I. Jane


:D

2018. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
NE BIZONYGASD A HARCMŰVÉSZ LÉTEDET. VISELKEDJ ÚGY ÉS NEM SZORUL MEGMAGYARÁZÁSRA.Akinek "harcművész múltja "van az nem bizonygat senkinek semmit. Aki egyszer harcművésszé vált az örökre az marad.Akiben semmi alázat nincsen "Degenerált, gyökér" És másokat összeakar verni csak mert nem hiszik el, hogy képes rá, aki meg akar felelni mindenkinek, Az nem harcművész. Sosem volt az, és nem is tudja mit jelent. Az, hogy kiütsz valakit nem jelenti azt, hogy harcművész vagy, főleg nem annak tekintetében, hogy az a gyerek nem tud semmit. A harcművészek magukat győzik le, és az egyetlen céljuk ezzel, hogy szabadok legyenek. A harcművészek a harcot művészi szinten képesek művelni. Nem csak szétvered oszt' cső. Nem vagy harcművész soha nem is voltál. Az, hogy ennek írtad le magad, az sérti a szemem. Ez meg csak azért irtam, hogy gondolkozz kicsit, tudd hol a helyed, és gyakorolj kellő alázattal. Gyakorold, hogyan győzheted le az indulataid, az illúzióid és az egód.. Ha ez megvan, akkor leszel harcművész. És nem kell majd kérdéseket felvetni sem itt, sem sehol. Mert a válaszok tisztán benned vannak, és kitisztul a kép ha eljön az idő, és tisztitod a képet, kellő figyelemmel. És megleled a belső békéd. Remélem igy lesz. Szép estét.
2018. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kreténpali ***** válasza:
Szerintem verd meg. De az is jó, amit #4 írt. Egyébként biztos bejössz neki, te meg felhúzod magad, mert látja a gyengédet és provokál. Látod, itt jön be az alázat amit #4 is írt, ha megvan az alázat, láthatod, hogy csak önmagad megismerésében segít.
2018. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!