Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Brazil Jiu Jitsu vagy Muay Thai?

Brazil Jiu Jitsu vagy Muay Thai?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Itt a nyár és szeretnék valami küzdősportot tanulni. Ez a kettő tetszik, de nem tudom melyiket válasszam. Ismerősöm a Jiu Jitsut javasolja, de én szeretném kikérni több ember véleményét is. Am 15/f és 198cm és 112 kiló vagyok. Úgyhogy fogyni is szeretnék. Főleg tatamira és nem utcára kéne.

Válaszaitokat várom!!


2010. júl. 1. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor a BJJ-t ajánlom, mert semmi sem vesz ki annyit az emberből, mint a földharc. mondom ezt úgy , hogy jómagam thaiboxolok :)
2010. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Thaibox . Nagyon hatékony , és elég kemény , mellékesen még életszerű is .
2010. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a jiu jitsu sokkal hatékonyabb. de ha püfölni akarsz és nem földharcot akkor thai box :D a kettő közül csak annyit kell eldöntened hogy most akkor álló vagy földharcot akarsz csinálni
2010. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én jujitsura járok nem tom milyen muay thai de a jujitsu nagyon jo mi csinálunk ezésen teknikát,foglalkozunk földharcal ,állóharcal,mi igazábol most a grapplingra vagyunk ráálva de nagyon jo az egész;)
2010. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén. A muay thai az nagyon kemény, de kevés benne a védekező technika, éles utcai önvédelemre nem a legjobb, a brazil jiu-jitsu pedig egy divat fos. Utcán betonon földharcolni, levinni a földre egy kézfeszítő technikáért, önmagában hülyeség.
2010. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!