Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen nehéz lehet ezt a...

Milyen nehéz lehet ezt a sportot így elsajátítani?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xnZ0sfOiuIM&feature=related


Itt meg a kérdésem :-) :

15 éves vagyok, 6 éve thaiboxolok de most egy kicsit meguntam, lehet azért is mert a csapat 3/4-e tök felszínes és unalmas ember ( ezt nem rosszból mondom ) 6x magyar bajnok vagyok és világkupa 3. helyezett, most viszont gondolkodtam és szivesen elkezdenék boxolni, mert azt sokkal többen kedvelik, nagyobb a "reklámja" stb.. értitek remélem :-) , de az a baj hogy az új suliban ( középsuli ) ez Belügyi orientációs gimnázium/szakközép és itt kell majd thaiboxolni ( önvédelmi órák ) szóval az meg jólenne ha az osztálytársaim elött tudnák majd egy kicsit "menősködni" :D de a boxhoz valahogy jobban húz a szivem. De az is beletartozik hogy katona vagy kommandós szeretnék lenni, vagy valamilyen elit alakulatoshoz hasonló akármi akarok lenni de oda viszont a thaibox jobban illik mert ott a lábat is használják, szóval nemtudom mi legyen, szerintetek?


2010. júl. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nem sport!

ezeket az izraeli katonáknak tanítják!

elejére is van írva vmi Israel....

2010. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neked sem lehet olyan sok IQ-d, na mind1.. nem ilyen válaszra vártam
2010. júl. 1. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Ez is küzdősport, És magyarországon is tanítják. Krav-Maga a sport neve.
2010. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a videón JJ és kravmaga technikák láthatóak. A szép és látványos mozdulatok JJ, a szűkebb low profile mozdulatok Kravmaga.


a Krav alapjait gyorsan meg lehet tanulni, tökélyre fejleszteni egy élet is kevés. 3-4 éves krav múlt már elég veszélyessé képes tenni az embert. persze ez egyénfüggő is.

2010. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!