Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Oxelo mint gördeszka márka?

Oxelo mint gördeszka márka?

Figyelt kérdés
Mennyire vannak jó deszkáik ? Lehet velük normálisan trükközni ? Tartósak ? Esetleg más márka?

2019. febr. 28. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb
2019. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kezdéshez még elmegy, de ha komolyabban akarod nyomni, ahhoz nem a legjobb. Menj el egy skateshopba, ott segítenek neked kiválasztani a legmegfelelőbb deszkát a számodra.
2019. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát figyu ha előszőr álsz rá elmegy. én vettem 1 et funból leugrattam vele 1m erről és 3 fele tört. ha komolyabbal akarod kezdeni ami nem 60k hanem csak 30 akkor pl egy santa cruz os lap bullet es függő meg egy hasonló kaliberű kerék megteszi. de mondom az oxelo nem egy olyan márka ami azért lenne jó mert minőségi. hanem mert tömeg gyártó és pl. a decatlonba minden oxelós ennyi. többet nem tudok segiteni :)
2019. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hdzsman válasza:
Attól függ. Trükközésre kizárólag kezdőknek. Viszont én vettem egy oxelo cruisert, ami egész jól szolgál. Lapot semmiképpsem ajánlanám viszont a felfüggesztéseik elviselhetők
2019. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!