Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék gördeszkázni,...

Szeretnék gördeszkázni, tapasztaltabbak milyen cipőt, deszkát ajánlotok (lánynak)?

Figyelt kérdés
Hello! Érdekelne nektek mi vált be, mivel kezdtetek. Még sosem deszkáztam, teljesen kezdő vagyok.

2018. ápr. 9. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sosem deszkáztál először elég lesz egy hagyományos gördeszka (akár használtan is megveheted) persze azért szétverve ne legyen. És egy olyan cipő ami kényelmes, lehetőleg jól szellőzik és nem mozog benne a sarkad. Én pl vans-ben deszkáztam de rondán lesúrolta a sarkam mert vékony a lábam és hiába szorítottam meg a fűzőt, egy idő után engedett. Szóval tettem bele egy minőségibb cipőbetétet és azóta jól funkcionál.


Sokan ajánlották nekem a kezdetek kezdetén, hogy ne vegyek olcsó deszkát meg minőségi kell cipőből is stbstb.

Elmondom miért nem ajánlom ezt neked. Barátnőmmel ugyanolyan hagyományos gördeszkánk volt. Sosem deszkáztunk előtte de mikor az ember ráérez az ízére elkezd gondolkodni, hogy neki mi is lenne a legmegfelelőbb. Ő egy év után elindult a longboardos úton mert őt nem vonzotta a trükközés és vidéken az egyenes utakon tökéletes a longboard.

Én három évig nyűttem az olliet meg az alapabb ugrásokat amikor ráeszméltem hogy nem akarom ezt folytatni szóval én a cruiser vonalon indulnék ha lenne pénzem :D (ezért ne vegyél drága deszkát először)

2018. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaja, egyetértek #1

egy év után úgyis tudni fogod mi kellene

elsőre jó egy használt de nem szétnyűtt lap is meg normális kerekek

2018. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Gondolkoztam márkásabb használton, vagy dechatlonban körbenézni. Azokról valakinek véleménye? ^^

(Egyébkén még nem tudom mennyire szeretnék trükközni, az alapokat mindenképp szeretném, de közlekedésre is használnám...)

2018. ápr. 10. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek ismerős körben deszkások?
2018. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, sajna a közelben nem. :/
2018. ápr. 10. 16:41
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Merre felé laksz? Mert ha Budapesten, én szívesen deszkáznék veled. Én is nemrég kezdtem a deszkázást és nekem sincs kivel.

2018. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!