Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Falmászás Budapesten, teljesen...

Falmászás Budapesten, teljesen kezdőknek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és kiszeretném próbálni a falmászást, de abszolút semmilyen tapasztalatom nincs a témában. Melyik helyet ajánlanátok a leginkább teljesen kezdőknek? A Gravity Boulder Barról jókat hallottam. : )

Köszi!



2019. márc. 18. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Igen, Gravity a legjobb... kedves személyzet, lehet cipőt bérelni, és rengeteg fehér út van ami kezdőknek való. Ezeken kellemesen pókkodhatsz a falon :) aztán úgy is rá fogsz kapni.


A Gravity Communityben kereshetsz mászótársakat is, ha egyedül nem akarsz menni. Mi pl szerdánként szoktunk járni. Fél-1 év alatt teljesen bele lehet jönni :)

2019. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szuper, pont szerda estére jelentkeztem be oda kezdő edzésre! :)

Nagyon várom, meg tényleg csak jókat hallottam róluk :)

2019. márc. 18. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébkent nem én küldtem Gravitys kedvcsibáló videót egy kérdés alatt neked? 😃


Mert ha Te vagy, akkor az mókás 😃

2019. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem hiszem, én most kezdtem el először kutakodni ebben a témában! :D

Kérvényeztem a belépést is a Communitybe, köszi a tippet!

Ti szerdán mikor jártok?

Én egyelőre edzésre jelentkeztem, de ha tetszik és belejövök, akkor majd szerintem már csak szimplán beesek mászni, de most jó lenne tisztában lenni az alapokkal :D

2019. márc. 18. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de nem volt újabb. Én őszintén szólva nem annyira élveztem a Gravityt. Kb három hónapja mászom heti egyszer, szóval eléggé kezdő vagyok még, de a kekeket már stabilan maszom. Mi általában a mountexbe jarunk, ott néhány sárga már ment, de pl. Nem mindegyik kék sikerült. A gravityben viszont konkrétan az összes kéket megmasztam és ebbol talán 2 volt nehezebb, a sárgáknal viszont el se bírtam indulni. És hát őszintén nem valami izgalmas, ha van egy szint, ami túl könnyű, utána a következő viszont mindig túl nehéz, nyilván próbálgattam utána a sárgákat, de kB semmit sem tudtam fejlodni, mert túl magas volt a szint. Ráadásul most, hogy már azért a grip strengh-em nem annyira rossz, inkább az volt a probléma, hogy nem voltam elég erős karban, vagy nem voltam elég magas, ami nőként sajna mindig úgy lesz, mindig lesz egy kis hátrányom. Szóval a mountex a legjobb szerintem.

Voltunk a bigwallban is párszor, amúgy az se rossz, csak elég kicsi sajnos a boulder rész.


Cipőt meg eddig mindenhol lehetett bérelni, ahova jártam. Igaz, a legjobb cipőt eddig a gravityben kaptam.

2023. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!