Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudtok jó lovardákat Budapesten?

Tudtok jó lovardákat Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg ilyen kerdes van, de egyik lovarda sem nyerte el igazan a tetszesem.. Eddig hobbi lovagoltam es rajottem hogy nem tanitottak rendesen.. Az elott a favoritba voltam, SZERINTEM az egy botranyos hely, legelo sincs a lovaknak es az edzo is borzalmas.. Szivem szerint a Tattersall-ba mennek csak az sajnos nekem nagyon draga mivel mas sportot is uzok a lovaglas.. mellett es az is nagyon draga..olyan lovardat keresnek ahol verseny szeruen is tanulhatok es ugratni is lehet es szinvinalas de nem a legdragabb.. Koszonom ha vegig olvastad es esetleg tudsz segíteni ❤️

2019. márc. 24. 20:15
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nehezen lehet olcso es jo lovardat talalni. Ha versenyszeruen szeretned uzni akkor valoszinuleg sajat lora is szukseged van es az sem olcso. Ha versenyezni szeretnel akkor annak kell szentelned az idodet es a penzedet. Olcson jo oktatast nem nagyon kapsz sehol, mellesleg ha dijugratni szeretnel tanulni iskoloval akkor azt a legtobb helyen nem tehered, mert nagyon lefarasztja a lovakat. Ha meg esetleg a dijlovaglast valasztottad volna akkor ha versenyezni szeretnel abbol annyi lenne hogy tanulj es lovat berelj versenyre. Remelem segithettem. :)
2019. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerült azóta ilyen helyet találnod? A Palotai Sport és Verdenyistállo nevü helyen tudsz ugrani tanulni. Versenyfelkészitésröl lovasoknak nincs infom, de az edzök militaryban versenyeznek.
2019. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!