Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért utálja ilyen sok ember...

Miért utálja ilyen sok ember a deszkásokat? :D

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy időben én is deszkáztam, szóval az alábbi dolgokat tudnám felsorolni: pl. hangos, főleg ha többen vagytok és házak közelében akkor "zavarja" az ott lakókat. a másik, hogy általában valamilyen elemet is használni kell, pl. csúszni a lépcsőn, korláton, amivel akár meg is rongálódhat az a lépcső. a másik, hogy veszélyes, nem csak saját magadra nézve, hanem ha kihajtasz vele egy autó elé vagy kis gyerek elé és épp neki mész az nem túl szerencsés. ha normális embereket fogsz ki magad körül, őket nem fogja zavarni. főleg, ha olyan helyen csinálod, ahol erre kialakított dolgok vannak, pl. saját skatepark. vannak egyéb okok is, amiért még utálhatják
2019. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hangosan csattog amikor földet ér ugratás pörgetés után vagy épp gurul.
2019. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Épp ma hajnalban zavartam el két harmincéves deszkás hülyegyereket az ablakom alól. Tudom, nem vagyok jó fej, meg laza se, mert hajnalban aludni szeretnék. Mea culpa.
2019. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is beszóltak, pedig teli táska sört vittem, de ahova mentem ott én voltam a nap hőse :'D
2019. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A múltkor békésen gyalogolok a járdán, mikor egyszer csak egy hatalmas csattanás a hátam mögött és elsuhan mellettem egy deszkás. Pont a hátam mögött jutott eszébe ledobni a deszkát - úgy megijedtem, azt hittem, infarktust kapok :D Nem lopta be magát a szívembe :-)
2019. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A Tengerész ***** válasza:
79%
Én azt utálom, hogy minden lépcsőnek, burkolatnak letörik a sarkait, éleit, korlátokról legyalulják a festéket. Ha a kihalt futballstadionokra költött pénz 10 %-ából mindenhová csinálnának pályákat nekik sokkal szerethetőbbek lennének.
2019. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A deszkásokat mindig elutasították, mert irigy mindenki, hogy ők nem tudnak. Egy ideje már olimpiai sportág, de ezt mindenki leszarja sajnos.
2019. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs jó ízlésük. Nem próbálták nem tudják milyen jó.
2019. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!